Wpis z mikrobloga

#wojtasspinyczelen #poker

Dzień 39/89

$EV + RB = 5582$/12 000$

Profit, czyli Net Winnings + RB = 6700$

Dzisiaj nie będzie żadnego długiego podsumowania, tylko taki suchy komentarz, że rodzinka pojechała, więc wypadałoby volume zwiększyć, tym bardziej, że po fieldzie widać, że sporo osób z promo korzysta;P

tutaj ręka, która mnie trochę rozśmieszyła - wsuwka otr, bo przegrywamy na dobrą sprawę z dwoma rękami, 53 i KJ, 53 powiedzmy, że ma, ale rzadko, KJ as played tam nigdy nie widzę


https://www.boomplayer.com/22667315_0F81098718

+ fajnie, że zbliżamy się do połowy celu

73.1 chips ev po 3951 gierkach
WojtASR - #wojtasspinyczelen #poker

Dzień 39/89

$EV + RB = 5582$/12 000$

Pro...

źródło: comment_KgPuKfui55cZ0n7PoxcbPdOyAqi3tEp2.jpg

Pobierz
  • 19
xback Turn, masz olbrzymie FE na turn, jako ze typek glownie bedzie donkowal na tej strukturze na flopie air ( bo jakie value?), a air po prostu foldnie vs 105. Nie boisz sie zadnego rivera a dajesz kolesiowi:

mozliwosc blefa river
trafi jakas pare i zagra x/c
@Wojt_ASR_: czy są gdzieś w sieci materiały, które mógłbyś polecić początkującemu, dobrze radzącemu (zdaje sobie sprawę, że gra od 3 dni nie jestem żadnym wyznacznikiem, ale sam poziom przeciwników pokazuję, iż nie trzeba zbyt wiele na te limity) sobie na 1-3$? Pokerstrategy niestety nie ma tego zbyt wiele :(
@Wojt_ASR_: brzmi spoko ;) niezły profit jeżeli mieszkasz w PL i w sumie dobra opcja, sam grałem NLHU 50-100 for living ale wziąłem sie za "normalne" zajęcia ale cos mnie zaczyna ciagnąć do pokera znowu, jeśli moge spytać to na 15s poziom słaby ? Jak szybko awansowałes na 15s ?
@bartixon: Zacząłem grać bodaj grać pod koniec maja na 1kach, pod koniec lipca znalazłem się na stejku podczas downswingu na 3-kach, w sierpniu za wiele nie grałem, ale jakoś na przełomie sierpnia i września dostałem awans na 7-ki, a bodaj jakoś w październiku na 15-tki, bo spoko szło, no i zostałem;P

A wyżej się nie pcham, bo jak na razie za każdym razem spotykał mnie tam spory downswing, a teraz, zwłaszcza,
@Wojt_ASR_: spoko, znam kilka smartspinowcow ale w sumie mi by było szkoda oddawać 50% zarobków, chociaż niektórzy sobie chwalą , btw to tez kilka osób mi gadało ze od najmniejszych stawek do 15s praktycznie nie ma różnicy w poziomie, na 30s zaczynaja sie dopiero schody, prawda to wg Cb ?
@bartixon: imo od 15-tek jest już troszkę trudniej, ale wiadomo, że każdy dobry reg celuje wyżej, jak ktoś z ss gra na 15-tkach to też, albo dlatego, że jest za słaby na wyższe stawki, albo dlatego, że spadł z wyższych, albo dlatego, że wchodzi wyżej i na 15-tkach już go za chwilę nie będzie, a skoro wchodzi wyżej, to też nie ogarnia pewnie każdego aspektu.
@Wojt_ASR_: no u nich nie ma takiego pojęcia jak stabilizacja albo "tu mi jest dobrze i zostaje" tylko albo zapieprzasz do góry albo sie kisisz i oddajesz połowie przez najbliższe 60k gier :o ja planuje od marca/kwietnia pykać jakies 1-1,5k spinow i tez normalnie pracowac, trzeba sie kiedyś skype wymienić jak bd na 15s jakies study group czy cokolwiek bo moze bede miał dostęp do fajnych materiałów ;)