Wpis z mikrobloga

Nie chcesz użerać się ze stulejarnością to nie rób z siebie atencyjnej dziwki, proste.
Podniecacie się tym, że wypisują do was stuleje i pałują do waszych pokażmord ale jak przychodzi stawić czoła hejterom to nagle mirko takie złe i niedobre. Jakbyście pustaki nie wiedziały, co tu się dzieje. Pasuje tu ten obrazek z wkładaniem kija w szprychy, ale nie chce mi się go przerabiać.

#takaprawda #logikarozowychpaskow #afera
  • 195
  • Odpowiedz
Podniecacie się tym, że wypisują do was stuleje i pałują do waszych pokażmord


@MalinowaPanna: Jestem od 1 roku 11 mies. na Wykopie
A z tym pałowaniem do pokazmorde to zawsze myślałem że heheszki i z tymi nie obrzezańcami xD
Hanna miała większość spoko wpisy, można było się pośmiać z lochy i knura ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie bardzo mnie obchodzi czy uznacie mnie za białorycerza, ale wypisywanie zboczonych rzeczy czy wysyłanie zdjęć penisa do obcych dziewczyn nie jest ani normalne, ani usprawiedliwione ich aktywnością na mirko.


@HetmanPolnyKoronny: Spójrz na to od drugiej strony. Jak facet nie chce mieć problemów to nie paraduje koło stadionu Widzewa w szaliku ŁKSu. Jak kobieta nie szuka szybkiej przygody (niekoniecznie z jej woli) ze śniadym księciem, to nie zakłada czerwonej, krótkiej
  • Odpowiedz