Wpis z mikrobloga

@Rience93: WB robi swietne animacje - mnie dziwi czemu nie biorą gotowych scenariuszy np z Assault on Arkham, Flashpoint paradox, Justice League Dark, The Dark Knight returns etc jest tego naprawde dużo i naprawde dobrze się to ogląda.
@wykorro animacje DC uwielbiam. Ale nie da się wziąć scenariusza godzinnej animacji i zrobić z niej filmu aktorskiego. Raz, że czas się nie zgadza, dwa że nie ma sensu robić tego samego. I dlatego piszę o złym zarządzie, w animacji ktoś ogarnięty siedzi.
@wykorro: Pojedynek Batmana i Supermana to był przecież jakiś żart i mówię to jako fan gacka.
@Rience93: Czy ja wiem? Oni ogólnie #!$%@? założenie tego filmu, jeśli już tak bardzo chcieli zrobić ich pojedynek to powinien wyglądać on tak jak w The Dark Knight Returns part 2 (moim zdaniem najlepszy film o Batmanie).
@Krs90: nie wypowiadam się o filmie, jedynie o podejściu do tematu. Dla mnie głupotą było wybieranie konfliktu Batmana i Supermena jako 2 filmu w uniwersum. Ta historia nadaje się na jakieś późniejsze fazy, np. pożegnanie Cavilla z rolą supsa. Tak samo wczesne Justice League może odbić się czkawką (ale nie musi).
Według mnie po całkiem udanym Man of Steel jak chcieli dalej robić filmy jako uniwersum powinni dać właśnie solowy film
nie wypowiadam się o filmie, jedynie o podejściu do tematu. Dla mnie głupotą było wybieranie konfliktu Batmana i Supermena jako 2 filmu w uniwersum. Ta historia nadaje się na jakieś późniejsze fazy, np. pożegnanie Cavilla z rolą supsa. Tak samo wczesne Justice League może odbić się czkawką (ale nie musi).

Według mnie po całkiem udanym Man of Steel jak chcieli dalej robić filmy jako uniwersum powinni dać właśnie solowy film Batmana, później