Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie dzisiaj w biedrze kijek do selfie, bo jutro jadę na weekend, i potrzebowałem czegoś na szybko. Cena kusząca, 15zł za całkiem długi kijek (co prawa po miesiącu złamie się w połowie, bo jest dramatycznie cieńki), ale na jeden wyjazd będzie ok. Tutaj mam problem ponieważ na moim i dziewczyny redmi 3 pro, kijek nie działa. Czasami zrobi serię 20 zdjęć, (mam go godzinę, i udał się 2 razy), u różowego robi normalnie pierwsze zdjęcie po podłączeniu, dalej nic.
Na telefonie huawei p9lite, działa normalnie. Jakieś pomysły co z nim jest nie tak?
wersja systemu 6.7.14 rozwojowa
#miui #xiaomi #redmi3pro
  • 11
@sakahashi: xiaomi maja czasami problemy z jackiem. ja miałem tak ze po wyajciu slucahwek on nadal myslal ze sa wpiete i nie puszczal muzyki przez glosnik. tylko reset pomagal. po aktualizacji juz dziala normalnie. a sprawdz ze sluchawkami z guzikiem czy mozna robic zdjecia czy zatrzymwyac muzyke
@sakahashi Ja tez kupiłem ten kijek w biedrze. Na redmi3 robi mi tylko jedno zdjecie a jak nastepnym razem nacisne to zero reakcji.. Musze wyciagnac jacka i dopiero robic kolejne co mnie to bardzo irytuje. Dodam ze na redmi note 2 u mojej dziewczyny coś takiego nie wystepuje i normalnie seryjnie robi fotki
P. S. Tobie też tak śmierdzi ta raczka plastikowa chinczykiem?
@krisStarling: Już to oddałem dawno :p Testowałem kilka innych w różnych sklepach, i różnych cenach, i rozwiązanie jest jedno. Kijek na bt, innej opcji nie ma, nie wiem dlaczego, ale te z jackiem po prostu nie działają, oczywiście z bt działały wszystkie