Wpis z mikrobloga

mircy czy ma ktos taka wiatrowke? Crosman PSM 45 BB? mam pytanko: na jaki zasieg mozna tym pluć (60m/s okolo 190fps przy kulkach bb 4,5) chodzi mi o to zeby sobie postrzelac do celu oddalonego np max 20m i czy w ogole taka kulka doleci nie mowiac juz o celnosci. jezeli ktos cos takiego mial albo ktos cos wie na ten temat to prosze o odpowiedz. aha warto/nie warto nie istotne, wazne, ze tanie a wymogow astronomicznych tez nie mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#asg #strzelectwo #wiatrowki #airsoft
  • 13
  • Odpowiedz
@pawczi: Celność BB jest "niesatysfakcjonująca". Do 20m pewnie da się strzelać, ale kulki padają w pewnym losowym okręgu. Jak już to możesz sie bawić w strzelanie dynamiczne - bliżej, większe cele.
Do tarcz i małych celów musisz mieć diabolo.
  • Odpowiedz
a mozecie polecic cos do 200zl? moze byc asg/wiatrowka. taki mam budzet niestety. dodam ze to pierwszy pistolecik moj bylby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale ta wiatrowka na te kulki bb wypada chyba lepiej w porownaniu z pistoletami asg na plastikowe. (przyklad ta wiatrowka psm45 190fps a pistolet asg 250fps na plastikowe) myle sie?
  • Odpowiedz
@pawczi: Wszystko na kulki BB to na 20m twoim celem będzie coś w stylu wiadro.
W tej cenie z pistoletów polecam CP-1 lub używka LOV (na 20m spokojnie w denko od puszki redbulla jest osiągalne). Oba na CO2 niestety. W tej kasie nic celniejszego od tych dwóch nie znajdziesz. Gdyby była tak stówka więcej to mógł byś polować na używkę Gamo PR-45 - PCA, celny i wygląd w miarę rasowy, mam
  • Odpowiedz