Wpis z mikrobloga

  • 1
ehhh gram sobie kaplanem i za kazdym razem jak mi losuje maga to moge sie rownie dobrze od razu poddac
nie wiem no krótko gram mam w sumie talie jakas z neta z kart basic plus moje modyfikacje kartami ktore dostalem ale z nimi sie nie da grac
dajcie jakas fajna talie dla kaplana zeby sie dalo skontrowac tych j------h magow
#hearthstone
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Infekcjonista no dobra ale jak mi karta zle pojdzie to on zagra nagle reno albo swoje czary ktore mi zjada trzy czwarte hp... a ostatnia partia to k---a wytrzymal j----y tyle czasu ze juz mi kart zabraklo, mial 10 hp ja 30 a i tak mnie zjechal...
  • Odpowiedz
@lazer: czasem karta nie podejdzie – każdego meczu wygrać się nie da. Kapłan wygrywa bo albo zbuduje sobie mocną pozycję na planszy, np. poprzez buffy, albo stara się rozciągnąć grę tak, żeby przeciwnikowi skończyły się groźby, albo nawet karty. Moim zdaniem w obecnej mecie ten pierwszy sposób jest skuteczniejszy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Infekcjonista ehh no tak tylko czesto ja po prostu nie mam jak sobie przyzwac paru stronnikow bo kazdy przyzwany od razu pada
w ogole mam wrażenie że ten system trochę źle dobiera przeciwników bo często mi losuje ludzi ktorzy maja juz pelno legend, dobre mocne karty itd a ja mam ledwo jedna legende bo gram niedlugo
  • Odpowiedz
@lazer divine spirit jest z automatu, a inner Fire to biała wiéc tania do stworzenia. Poza tym jeżeli masz ambicję jedynie na comiesięczny rewers to raczej nie trzeba try hardować
  • Odpowiedz
@lazer tu muszę się zgodzić, bo rzeczywiście obecna meta jest chyba najgorsza jaka była w ogóle do tej pory. Najgorsze jest zdecydowanie to że nawet na niskich rangach wszystkie decki są identyczne: nefryt druid, dragon priest, trochę Reno...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Rammemory no wlasnie mam wrazenie ze ludzie troche tak na latwizne ida i po prostu kopiuja czyjes pomysly w stu procentach i leca ciagle schematem ktory wiadomo jest dobry i skuteczny no ale w tej grze mam wrazenie chodzi o cos innego jednak
rozumiem ze meta to zestaw kart? xD
  • Odpowiedz
@lazer meta to generalnie decki jakie spotyka się w górnych sferach legendy. Jeżeli natomiast zauważysz że gra na rankedach (a nawet na każualach, sic!) jest monotonna, polecam grać areny. Obejrzyj jakieś streamy youtuberów, to podszkolisz się w wybieraniu kart i odpowiednich metodach na wygraną
  • Odpowiedz