Wpis z mikrobloga

Mireczki wczoraj zacząłem przygodę z Gwintem, jest super chociaż talie startowe są dosyć słabe. Najlepiej kupować podstawowe karty za skrawki, czy czekać aż wypadną z beczek a skrawki odkładać ? Gram NR i mam zaledwie jednego medyka w talii.

A poza tym spotkałem dzisiaj na drugim lvlu dwa decki Nilfgaardu, skąd wziąć startowe karty? Po patchu nie dostałem ani jednej karty do tej talii, a nie sądzę, że ci goście kupowali beczki bo obydwaj mieli ten sam deck na odkrywanie kart.
#gwint
  • 22
@Petroner: ja zrobiłem tak:

jako że nie lubię Północnych #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) stwierdziłem że i tak nie będę nimi grał więc dałem całą talię na przemiał. To mi dało wystarczającą ilość skrawków żeby kupić parę kart po 200 i stworzyć zalążek jakiegoś sensownego decka. Reszta to beczki i z grania.
@pSYCHOL1337: Jasne, zaraz będę reinstalował :D

@dev0n: hm, to też jest opcja chociaż troche szkoda mi poświęcać talii bo jeszcze nie wiem czym będę grał póki co królestwa bo są chyba najłatwiejsze na start ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Petroner: no wiesz, to ciągle jest zamknięta beta. Jak gra przejdzie do otwartej bety to i tak będzie generalny reset wszystkich kont. Więc na razie możesz "poświęcić" jedną talię żeby wzmocnić inne.
@pSYCHOL1337: Rozumiem. W każdym razie na forum i reddicie widziałem, że jest więcej osób które mają ten bug jednak nikt z CDPR się w tym temacie nie wypowiedział. Wygląda na to, że problem mają tylko osoby które zaczęły grać na krótko przed patchem i pewnie założenie nowego konta by pomogło. Ja się w to nie bawię, bo mam już kilka dobrych kart i szkoda byłoby mi zacząć od zera, także nic