Wpis z mikrobloga

Huh, minęły dwa tygodnie od tego wpisu: http://www.wykop.pl/wpis/21860905/witajcie-mirki-dostalem-zawiadomienie-od-urzedu-ce/

I dalej nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, nawet dzwoniłem tam kilka razy i po prostu zbyli mnie nie udzielając żadnej informacji. Poważnie to aż tyle trwa? Pierwszy raz z czymś takim się spotykam i zaczynam się martwić, bo już prawie miesiąc urząd celny trzyma paczkę, a maila wysłałem dosłownie na drugi dzień ( ͡° ʖ̯ ͡°) #pocztapolska #aliexpress #pytanie @AliPaczka
  • 5
@Wojtex28: Najlepiej wyślij im maila z potwierdzeniem jeszcze raz, potem jeszcze raz z zapytaniem co się dzieje z paczką ( najlepiej jakby to było z gmaila ). Jak nie będzie odzewu to możesz podjechać i odebrać paczkę osobiście.
@kiwors: Jasne, dzięki za odpowiedź. Może to być dokładnie taki sam mail jak wcześniej, z tymi samymi załącznikami? Bo w tym pierwszym wszystko było idealnie napisane, sprawdzałem już chyba z 10 razy xD
@wojtex28 jezeli to elektronika to polecam przeczytac temat na telchina moze poszlo na ekspertyze w sprawie dopuszczenia do obrotu czyt. CE wiec moze trwac dluzej , ostatnio sa jakies nowe wytyczne u celnikow i wylapuja cala elektronike