Wpis z mikrobloga

Mirki jak to teraz jest z używaniem torrentów? Bardzo trzeba bać się bagiet? Przestałem ich używać kilka lat temu, teraz raczej kupuje gry za grosze czasem na promo albo łapie darmówki. Jednak chciał bym ściągnąć jakąś gierke i sprawdzić czy mi podejdzie bo w 90% przypadków po 15-45 minutach odchodzi mi ochota na granie więc szkoda mi wywalić 100 zł :D
#torrent
  • 13
@Alchemik88 Niespecjalnie. Mamy w dodatku ułomne prawo (i dobrze). Masz router i otwarte WiFi, nikt Ci nie udowodni, że to ty sciagałeś. Temat jest bardziej skomplikowany, ale nie pamiętam. Czytałem obszerny felieton. Tak czy owak, myślę, że nie ma powodów do paranoi.
@Alchemik88 dobre torrenty też mogą całkiem pokaźne prędkości osiągać. Słychać było chwilę temu, że bagiety sami wrzucają torrenty i potem Cię maja, ale to tylko kiepskie miejscie legendy, taki proceder nie jest zgodny z polskim prawem.
@grz_strupek: Tylko jak im udowodnię, ze to była zasadzka? Prawo prawem, ale jak kogoś będą chcieć udupić to to zrobią :(
Zobacze jak będzie śmigać na obecnym internecie torrent. Ostatnio go używałem na łączu 20 mbps, a teraz "odrobinę"więcej
@Alchemik88 nie maja tez jak Tobie udowodnić, że ty to sciagałeś. Zresztą słyszał ktoś kiedyś o sprawie w sądzie z jakimś przeciętnym Janem? Ja nie, choć nie wiem to się nie będę wypowiadał czy nie było, może był, ja nie słyszałem. Jednak uważam, że nie celuja w płotki. Na torrenty.to był ten felieton, jest gdzieś tam przypiety pewnie jeszcze, jak Ci się chce to poszukaj, jestem na zamulonym telefonie i zanim znajde
@Alchemik88 ponoć coś jest z nim nie tak, takie pogłoski chodzą, słyszałem, że BitTorrent jest na topie, czasami trzeba porty przesortowac (opcja w ustawieniach), żeby wskrzesić znośnią prędkość. Tak słyszałem, mam z torrentami tyle wspólnego co z Mercedesami, czyli nic, wiem nie wiem.