Wpis z mikrobloga

@Filoz: mieszkam obok kampusu Morasko gdzie jest wydzial dziennikarstwa i nauk politycznych. Budynek nowy, a cały kampus bardzo nowoczesny. Blisko PST - os. Sobieskiego - czyli poznanskiego szybkiego tramwaju.
Poznań jest dobrym miastem dla studentów.
Jeżeli chodzi o wybrany kierunek to Jagieloński zawsze był lepszy od Poznania w naukach humanistycznych, mimo ze calym sercem polecam Poznań jako miejsce do studiowania:)
  • Odpowiedz
@Filoz: Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że Poznań bardzo fajny do studiowania ale jeśli masz zamiar wracać do Lublina częściej niż raz w roku to odradzam. Dojazd pociągami na trasie wschód-zachód w tym kraju to porażka, gdzieś na drugim roku znienawidziłem sam siebie za ten wybór, gdzie ja mam do siebie 3-4h pociągiem.
  • Odpowiedz
Politologie aby studiować


@Filoz: Bez sensu. Jeśli chcesz zmarnować kolejne lata swojego życia na studia, to chociaż wybierz coś co cię interesuje. Trzy lata studiowania politologi to trzy lata straty na rynku pracy. O ile nie szukasz zawodu związanego z polityką, to dla pracodawcy nie będziesz więcej wart tylko dlatego, że masz dyplom politologa... Po trzech latach studiów będziesz mógł podawać frytki w maku albo robić hot-dogi w żabce. Serio,
  • Odpowiedz
@a__s: To ja tu tak grzecznie sugestie robię a Ty od razu tak z grubej rury :D
@Filoz: Naprawdę nie warto czasu tracić na "gówno kierunek", wiem że nie każdy chce zostać programistą 15k, ale naprawdę przemyśl swój wybór :D
  • Odpowiedz