Wpis z mikrobloga

@binary24: Założyłem konto demo w iq option 2 dni temu:
1: czy ten broker jest wiarygodny i nie ma problemu z wypłacaniem kasy? czy są inni lepsi brokerzy (z niskimi prowizjami) i z regulacjami KNF a nie tylko CYSEC?
2: czy da się wyłączyć ten pulsujący/migający punkt na świeczce?
3: czy na opcjach też mamy do czynienia z dźwignią finansową?
4. czy tak jak na forex można wpaść w debet?
5.
@MrBates: ok, nie jest to instrument pewny jak obligacje czy list zastawny ale nie zgadzam się że to jest ruletka.
Póki co gram na demo i zarabiam, jak będę widział po miesiącu że regularnie zarabiam to wpłacę prawdziwą kasę. Ważne jest wiedzieć co się robi. Jeśli nie mamy statystycznej przewagi nie zarobimy ani na forex, ani na giełdzie ani na opcjach. Nie wykluczam że założę swój tag i będe regularnie wrzucał
@Janusz_Hazardu: Nie czepiam się o tag tak jakby co. No chyba nie powiesz mi że da się przewidzieć zachowanie rynku w interwale 5 min czy spadnie czy wzrośnie. Jeżeli można wiedzieć to u jakiego brokera masz demo?
@MrBates: Siedzę kilkanaście lat w forex, musiało minąć sporo czasu żeby wypracować sobie matematyczną przewagę. Konto demo mam w iq options. Tu nie chodzi o przewidywanie bo tak jak napisałeś przewidzieć się nie da. Chodzi o prawdopodobieństwo. Można ze sporym prawdopodobieństwem określać dokąd może teraz podążać cena, oczywiście nie są to wejścia na pałę, trzeba cierpliwie czekać za setupem i wchodzić.
@Janusz_Hazardu Na twoim miejscu poszukał bym jakiegoś innego brokera, z doświadczenia moich znajomych którzy zjedli paznokcie na forexie, wiem że współpraca z brokerem typu MM to nie jest dobry pomysł. Mi też szło świetnie na demówkach :D
@Janusz_Hazardu:
1. Broker jest wiarygodny. Jak do tej pory nie było problemów z wypłatami. Co do innych polecanych brokerów z małych depozytem, to na chwilę obecną najlepszym rozwiązaniem jest OptionFair - od 100$
3. W opcjach nie ma dźwigni finansowej.
2. Raczej nie ma możliwości wyłączenia tego.
4. Nigdy nie tracisz więcej niż postawiłeś na opcje - tu właśnie jest duża przewaga nad Forexem.
5. Jest tzw. minimalna stawka, zależna od