Wpis z mikrobloga

@joookub: kuzu no honkai

mniej rozum i godnosc czlowieka i usun tego smiecia xD
jedno z najgorszyc anime jakie widziałem, jedynie omamori himari może mu dorównać w poziomie #!$%@?.
  • Odpowiedz
@joookub: trudno zeby gimbogłeboka seria o zwyklym popedzie seksualnym szalejacych hormonow #!$%@? na maxa nastolatkow ogladalo mi sie przyjemnie. to jest tak płytkie, że aż straszne. głupota tej serii mnie powala.
  • Odpowiedz
@joookub: bohaterowie tego tytuly to najwieksze #!$%@? i debile jakich ogladalem. tutaj wszystko jest zle. bez czteropaka piwa nie da sie obejrzec odcinka.

takie prawdziwe? no tak, też pamiętam jak w gimnazjum ruchałem sie z koleżanką u siebie w domu, a potem płakałem nad swoim losem XDDDD
  • Odpowiedz
@Nyankov: Chyba mamy różne definicje #!$%@? bo wydaje mi się że to pierwsi bohaterowie od dawna jakich widziałem którzy właśnie nie są #!$%@? i stulejarzami i nie #!$%@?ą się z żadnymi nieśmiałymi grami wstępnymi przez 11 odcinków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@joookub: to są #!$%@?, ale w innych znaczeniu. najwieksze smiecie, ktore powinni trafic do scieku i zgnic tam bez mozliwosci pochowku, a najlepiej jakby ich gnijace zwloki jeszcze #!$%@? jakies bezdomne koty xD
zwykle, #!$%@? zwierzęta, bez krzty godnosci czy rozumu. kopalbym po ryju wszystkich, poza bratem "main heroine". jako jedyny przedstawia jakies resztki godnosci.
  • Odpowiedz
@Nyankov: Ale kurde, zawsze mam tak że jak przywiązuję się do jakiegoś anime to znajdzie się tutaj ktoś kto intensywnie będzie próbował mi wybić je z głowy, Shigatsu, Noragami, Aldnoah.Zero, Noragami, Sakurasou, no ciężko jest być fanem anime na tym portalu xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@joookub:

Shigatsu - 7/10, oglądalne, ładne ale przewidywalne. Mimo to szanuje.
Noragami - bajka pod dziewczynki, nie oglądałem.
Aldnoah - 3 epki były spoko, bo urobutcher. potem odpadłem
Sakurasou - 9/10, szanuje jak #!$%@?

Scum`s Wish - 0/10, would not bang.
  • Odpowiedz
@Nyankov: O, dwa razy napisałem Noragami, lul
No, Sakurasou było super, chociaż Bastek prowadzi bardzo agresywną krucjatę antysakurasou i nie można mówić że fajne anime xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nyankov: @joookub: próbowałem podejść z otwartym umysłem i tolerancją do tego tytułu jako do podejmującego odważną tematykę dzieła, no ale no nie mogę, moje żenuncjometry po 4 odcinku się przepaliły i drop, ci bohaterowie nie mają w ogóle RiGCzu, są tak strasznie #!$%@? umysłowo, że no nie da się tego oglądać, nie mają za grosz szacunku do siebie, ani innych ludzi, film o bandzie rozochoconych egoistów, a każdy na swój
  • Odpowiedz
ps.
Shigatsu - muszę nadrobić
Noragami - 5/10 nuda... poza postacią Nory, która była bardzo ciekawa, szkoda, ze tak mało o niej
Aldnoah - drop po 8 odcinkach bo nie było na tyle ciekawe by dalej oglądać, takie średnie no, walki i ogólną stylistykę szanuję
Sakurasou - 8/10 świetny tytuł, szanuję wraz z wami

ja poniedziałków nad ranem nie mogę się doczekać, na nowy LWA odcinek, do kolejnego boków ze śmiechu zrywania
  • Odpowiedz
@Nyankov: @Garindor: Przecież Kuzu no Honkai z założenia ma opowiadać o toksycznych ludziach w dysfunkcyjnych relacjach. Jakby tutaj bohaterzy zachowywali się "normalnie", to czym to anime różniłoby się od dziesiątek innych?
Autorzy podjęli kontrowersyjne wątki i chwała im za to. Wreszcie coś innego.
  • Odpowiedz