Wpis z mikrobloga

Elozaur Mircy,
Od jutra będę przez tydzień w Manchesterze, powiat angielski. Co tu jest do zwiedzania & oglądania & brania udziału w? Przyjmuję każdą odpowiedź oprócz "Mistrzostwa świata w sraniu do ryja" albo znane wszystkim "Zawody". Stadiony, kościoły, parki, srarki, centra handlowe, architektura, stare rzeczy, nowe rzeczy, wszystko hurtem bym prosił.
#anglia #uk #manchester #turystyka #urbanexploration
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TripleSec: na mecz Manchesteru możesz wpaść, chociaż nie wiem jak z biletami sprawa. Poza tym muzea (piłkarskie i techniki jw.), katedra, z buta po centrum jest tego sporo, a poza centrum jeszcze więcej.
  • Odpowiedz
@Pan_Wloczykij: @TripleSec:
W museum of industry and science można się #!$%@?ć z nudów i jeszcze trzeba płacić za wejście. Ja polecam Manchester Museum na Oxford Road, wstęp za friko lub "co łaska", a gwarantuję, że przez 2h nie będziesz się nudził. No i jak centra handlowe Cię interesują (XD) to polecam Trafford Centre - przepych i bogactwo jak w jakichś emiratach arabskich. Podobno jeszcze football museum warte obejrzenia,
  • Odpowiedz
No i jeszcze jak zakupy to Primark na Market Street, 3 piętra damskie, 1 męskie XD, ale ciuchy nawet przeliczając na polskie bardzo opłaca się kupować
  • Odpowiedz
@Dimetox z tego co pamiętam wejście jest darmowe. Sekcja z maszynami parowych oraz sekcja samochodów i samolotów są ciekawe.

Naprawdę Trafford centre?
Ja byłem raz i nigdy więcej jakiś koszmar. Tłumy ludzi i nic więcej.
  • Odpowiedz