Wpis z mikrobloga

Przedstawiam i poddaję Waszej ocenie film który stworzyłem po wakacyjnej podróży po Rumunii z moją dziewczyną i drugą parą znajomych. Spędziliśmy tam 2 tygodnie w które przemierzyliśmy ten niesamowity kraj wzdłuż i wszerz, bez szczególnego planu i żadnego pośpiechu. Podróżowaliśmy autem, spaliśmy w namiotach, codziennie w innym miejscu.
Kraj ten nie został jeszcze do końca odkryty przez masowego turystę co warto wykorzystać bo jest on naprawdę zachwycający i urzeka różnorodnością wrażeń. Jeśli myślisz że Rumunia to gruz,cygany, żebractwo, wałęsające się psy i bieda to może mój filmik wyprowadzi Cię z błędu ;) Zachęcam do oglądania, zadawania pytań i komentowania!
LINK: https://www.youtube.com/watch?v=w7bFCIpy6po

#film #podroze #podrozujzwykopem #rumunia #natura #turystyka #filmowanie #europa
Gdyby ktoś był zainteresowany poprzednimi filmami: z NORWEGII i KANADY
lelek123 - Przedstawiam i poddaję Waszej ocenie film który stworzyłem po wakacyjnej p...

źródło: comment_T1m6R3vIqPJJFmQq3BoMHCivbNEfm2BR.jpg

Pobierz
  • 7
@karolkopanko: Gdybyś się wybierał to mam całą mapę najlepszych miejscówek i mogę podesłać na pw, a jeśli to tylko z ciekawości to byliśmy właściwie we wszystkich popularniejszych miastach i atrakcjach, jechalismy od Satu Mare, północno środkową częścia aż do Delty Dunaju, potem wzdluż wybrzeża, z Konstancy do Bukaresztu, później okolice Sybin, Cluj. Kręcone Nikonem D5300, DJI OSMO i Dronem Phantom 3 Advanced