Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy ktoś miał robioną laserową korektę wzroku? Obecnie noszę soczewki ale koszt roczny jest dosyć spory(około 800zł). Jednodniowe, wielkie paczki po 90 sztuk. Nie chce miesięcznych bo czyszczenie itd. Jednodniowe są wygodniejsze, każdego dnia masz świeżą parę. W domu nosze okulary. Moja wada nie jest wysoka( P -1.50 L -1,25). Coraz mocniej zastanawiam się aby poddać się zabiegowi laserowemu. Koszt najlepszej technologi w jednej z najlepszych tego typu klinik w Polsce to około 8000zł za oboje oczu. Miał ktoś coś takiego robione? Jak wrażenia?

wołam #okulary #soczewki #wzrok i zbiorczo #rozowepaski i #niebieskiepaski (przepraszam jeśli kogoś nie potrzebnie zawołałem)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 14
  • Odpowiedz
@Antwito: od tego jest płyn, jedyne co możesz zrobić to przemyć płynem przed włożeniem do pojemniczka, nie nazwałbym tego jakims wielkim
czyszczeniem. Noszę soczewki od 6 lub 7 lat i nigdy nie miałam żadnego problemu.
@AnonimoweMirkoWyznania: niepotrzebnie panikujesz. Wydajesz horrendalną sumę, serio. Mi rocznie wychodzi jakoś 300 zł może. Nigdy specjalnie nie cackalam się z soczewkami, potrafiłam po pijaku nie zdjąć na noc i nic mi się z oczami nie
  • Odpowiedz
@PinkCellphone: może to tylko niebiescy tak robią ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niby na płynie pisze mi "bez pocierania", ale gdzieś czytałem, że nawet mimo to warto pocierać bo usuwa więcej bakterii, a że jestem dosyć przezornym człowiekiem, to wolę pocierać. Skoro jednak nic Ci się nie dzieje, to wychodzi na to, że jest okej. Przyznam, że pocieranie bywa upierdliwe...
  • Odpowiedz