Wpis z mikrobloga

@Ibuygou: kiedys byla wtyczka myflix albo cos takiego ale strasznie okrojona i juz nie dostepna jesli chodzi o samo kodi to raczej nie jest wspierany netflix bo to tylko baza przestarzałych filmow wiec w dobie exodusów i innych addonów mija sie z celem taki netflix :) jesli bardzo chcesz to normalnie na tvboxie mozesz zaisntalowac
@Ibuygou: niestety nie ma. Jedynie aplikacja do pobrania z google play z tym, że jedynie 1080p/4k to na mi boxie odpalicie. Na innych boxach 480p czasem odpali się 720p.
@johnmorra: jeśli ktoś ogląda seriale produkcji Netflixa nie ma nic lepszego jak natywna aplikacja. Nawet Exodus Ci tego nie da. Cały sezon z napisami/lektorem w dzień premiery.
netflix bo to tylko baza przestarzałych filmow wiec w dobie exodusów i innych addonów mija sie z celem taki netflix :)


@johnmorra: Co? xD Netflix to przede wszystkim seriale i własne produkcje i to naprawdę niezłe, dużo dostępnych w 4k. Szczególnie w USA wybór jest naprawdę niezły - niestety, Netflix zrobił #czarnolisto dla zakresów IP praktycznie wszystkich popularnych VPN i nie jest już dostępne spoza USA, można się jeszcze w jakieś
@geuze: to w takim razie jak ktos jest fanem netflixa to nie ma co szukać w kodi bo ludzie głownie to używaja by ogladać filmy ZA DARMO (rownież w 4k) jakość materiałów jest taka sama jak w całym internecie dostepna wiec czy sciagniesz gdzies z jakiejś strony tak samo bedziesz mieć na addonach w kodi.

tak szybko jak sie pojawia cos na netflix tak samo zaraz jest na warezowych seriwisach w
@johnmorra: nie. We wtyczkach typu Exodus jakość jest generalnie znacznie gorsza niż te same materiały ściągnięte nawet z torrentów. Wiele z nich mimo deklaracji "HD" wygląda jak kartofel i jest mocno kompresowana. Jeszcze nie widziałem pirackiego serwisu ze streamingiem 4k i przyzwoitym bitrate, a jeżeli jest gdzieś dostępna jakaś lepsza jakość to za premium $$$

Kodi to świetne centrum multimedialne i fakt, że ktoś korzysta z treści hmm... mniej legalnych, nie
niestety, Netflix zrobił #czarnolisto dla zakresów IP praktycznie wszystkich popularnych VPN i nie jest już dostępne spoza USA


@geuze: proxpn z tego co pamiętam działa. Postaram się dzisiaj sprawdzić i dam znać.
@gooral_bagienny: ale ja nie napisałem, że jest mniej albo, że nie ma seriali Netfliksa. Seriale oryginalne Netfliksa są dostępne w dniu premiery od razu z napisami/lektorem w lepszej jakości niż w Exodusie. A na napisy trzeba trochę czekać i na ripy też. Więc pod tym względem Netflix wygrywa, nie mówiąc o lektorze dostępnym w Netfliksie.