Wpis z mikrobloga

Gołąb znaleziony w nocy tuż przy drodze dwupasmowej. Może lekko potrącony - na zewnątrz bez widocznych urazów jedynie mocno kuśtyka na jedną łapkę, ale stoi na obu więc chyba nie jest tak źle ( ͡° ͜ʖ ͡°). Całkowicie oswojony, niestety nie posiada obrączki. Rano jak wypoczynie będziemy sprawdzać zdolność do lotu.
#czujedobrzeczlowiek #golab #golebie #gownowpis
Agajot - Gołąb znaleziony w nocy tuż przy drodze dwupasmowej. Może lekko potrącony - ...

źródło: comment_1UnPWeL3IStJRP2XdydvvfpTMhTm6Xn7.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@GIBbeer: Zapewne byś się najadł, nie znam się na rasach, ale wygląda jak mała kura ( ͡º ͜ʖ͡º). Wiem, że niedziela się zbliża, ale mam plan go wypuścić, a nie oskubać.
  • Odpowiedz
@aj_waj: Na szczęście znalazła się stara klatka, to nie zasrał całego garażu ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Jak kolega @Ghuthek słusznie podpowiedział, z lataniem u niego było ciężko - miał marne szanse na powrót do gołębnika, dlatego z powrotem trafił do mnie i obecnie czeka na nowy dom.
Ps. Noga wybita, a nie złamana jak wcześniej przypuszczałam. Gołąb Rysiek pozdrawia ʕʔ.
Agajot - @aj_waj: Na szczęście znalazła się stara klatka, to nie zasrał całego garażu...

źródło: comment_7OqYVbxm5CIXLs8cffwQlTjkbzDM4BUw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz