Wpis z mikrobloga

@budziool: treningi siłowe od dobrych 7 lat, przy czym w tyle od najmłodszych lat zawsze przewijały się jeszcze SW, poza tym lubię też biegać itp. Ćwiczę stricte siłowo bazując na wielostawowych ćwiczeniach w zakresie powtórzeń 1-5 ruchów (siady, ciągi, wyciskania, dodatkowo rwanie, zarzuty itp.) i na koniec treningu dorzucam dodatki na hipertrofię. Trening zależy od okresu, zazwyczaj mam np. rozpisane treningi A/B/C i wykonuję naprzemiennie 5-6 razy w tygodniu :).
  • Odpowiedz
@twardziel_psychopata: 250 ciąg, 210 siad tył, 170 siad przód. Klatka kuleje, bo mnie męczyły kontuzje ostatnimi czasy (więc marne 135 kg ale celuję w 150 kg jak się uda), rwanie 105 kg, zarzut 130 kg, żołnierskie 90 kg (chciałem zrobić 100 kg ale tutaj mnie dopadła jakaś lekka kontuzja barku więc musiałem ostatnio odpuścić). Na moim nieoficjalnym jutubie jest trochę nagrań.
Razy 5? Lol, kogo interesuje razy 5.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Lilaira: dzięki, potraktuję to jako komplement ( ͡° ͜ʖ ͡°). W tym wszystkim jest ofc trochę zasługi lustra, światła i odpowiedniego ustawienia
@johnT: pewne rzeczy nigdy się nie zmieniają :D.
  • Odpowiedz
@spetz: Zapytam, bo w dobie masy bzdur w temacie keto i niezbyt wielu osób, które podchodza do tego tematu z liftami, a już przeczesałem niemal wszystko.
1. Czy masowałeś na keto? Masz porównanie do masowania na HC? Nie ma zbyt wiele badań, większość dotyczy treningu wytrzymałościowego, niemal nic o hipertrofii.
2. Jesteś w stanie polecić jakiś protokół na keto redukcję? Jaka gęstość/objętość? Wydaje mi się, że dla ograniczenia kata idealną opcją
  • Odpowiedz