Wpis z mikrobloga

  • 112
Nie rób mi tego i przeżyj tą #!$%@? chorobę ! Biedna nie jadła już półtorej tygodnia . Nawet wody nie może się napić bo zaraz jej się odbija. Weterynarze sami nie wiedzą co jej dokładnie jest
Albo wirus albo.jakąś choroba genetyczna ... Piesek 7 miesięcy i nagle żołądek przestał pracować :/ próbują go jakoś pobudzić ale narazie bez rezultatów.. Już powoli zaczynam się godzić z losem
#pies #owczarekniemiecki
VoXu - Nie rób mi tego i przeżyj tą #!$%@? chorobę ! Biedna nie jadła już półtorej ty...

źródło: comment_O5Pp5nlj8U5QKzEIcs8YRSfSmrC64IgA.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@VoXu trzymaj się Mirku razem ze swoim psiakiem! Pamiętaj, że ona będzie walczyć tak długo jak przy niej będziesz, mojej się parę razy udawało wygrzebac z podobnego gowna, mam nadzieję, że Wam też się uda :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@soft1house miała robione badania . Miała nawet laparotomie bo było podejrzenie ze coś zjadła ale nic nie znaleźli tylko jelita wymasowali które już nie pracowały bo były zapchane. Po operacji pies zamiast biegunki cały czas wymiotuje . Robili rtg z kontrastem to doleciał (kontrast) tylko do żołądka i dalej nie chce .
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@soft1house juz ma któryś z rzędu . W tym momencie dostaje kilka antybiotyków na raz i żadnej poprawy . Dzisiaj do kompletu doatala neostygmine . Straszny widok oczy psa jak 5zł drgawki jak ja za głowę złapałem to tak jakby pod skórą mrówki chodziły. Jutro 2 i 3 dawka może uda się pobudzić żołądek
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@soft1house nic nie jadła od zeszłej środy bo nie chce po prostu, nawet mięsa. Wodę też zwraca choc ostatni raz był rano wiec jest mała iskierka nadzei jeszcze. Caly czas jej się odbija . Dostała dzisiaj 2 antybiotyki moze akurat któryś w końcu pomoże .
  • Odpowiedz