Wpis z mikrobloga

@DywanTv: Niejednoznaczne wskazanie na to, że są to ludziki to imo - na plus.

@designr: Dzięki za trafne wskazówki :) Zawsze czułam, że logo musi mieć kolor, z którym będzie potem kojarzona dana marka... Nie? Ale może z kolorem warto poczekać na tworzenie "dalszej" identyfikacji wizualnej?
Znak nieskończoności tworzy nie tylko głowy, ale też literkę S jak syjamy. Tylko zastanawiam się czy warto brnąć w to, czy po prostu nie zostawić znaku nieskończoności bez cięć - bo jakoś dużo się zrobiło tych ukrytych znaczeń.

@nathaliekill: Myślałam wcześniej o znakach wenus, ale jak kombinowałam z nimi to nasuwało mi się skojarzenie kościoła - krzyże. Więc zostałam przy chromosomach XX, które według
  • Odpowiedz
@Magnesowa_: nie jesteśmy z katowic :P co do koloru, to co najwyżej spróbuj fioletowo-niebieski delikatny gradient idący po skosie, w ten sposób wygląda bardzo dobrze, jaskrawe kolory, mocne przejścia mogą zniszczyć tę harmonię.
  • Odpowiedz
@tuhna: miałem wrażenie, że w kwestii organizacji ognisko wyszło najlepiej. Jak się starasz i wołasz to nic nie wychodzi. Tylko stała ekipa. A jak rzuciłaś hasło "ognisko" to ludzie sami Ci na priv pisali w tej kwestii :P Miej #!$%@?, a będzie Ci dane xd
  • Odpowiedz
@Magnesowa_: Możesz potraktować to kolorem, ale tylko w wersji jednokolorowej.

Zawsze czułam, że logo musi mieć kolor, z którym będzie potem kojarzona dana marka... Nie? Ale może z kolorem warto poczekać na tworzenie "dalszej" identyfikacji wizualnej?


Ogólnie ktoś mnie kiedyś nauczył, że najlepiej budować pełne systemy identyfikacji, a nie samo logo. Natomiast taki system nie musi opierać się na jakiejś palecie barw. Może on być w kolorze białym i czarnym,
  • Odpowiedz