Wpis z mikrobloga

@Magnesowa_: Starsze miało sens. To nowe mniej, jeśli się nie zna starszego. W życiu bym nie pomyślał, że to logo dla sióstr, kojarzy się z niczym. Jest ładne, ale logo ma być więcej niż ładne, moim zdaniem.
  • Odpowiedz
@Magnesowa_: w bardzo dobrą stronę idziesz. Nie słuchaj też narzekań, że starsze miało sens, a to jest nieczytelne. Jest bardzo dobrze. Osobiście popracowałbym nad grubością linii, może pobawił się w jakąś synergię tych 'tułowi' i pokombinował z białą przestrzenią w znaku nieskończoności, bo odcinanie na podstawie obrysu nie pasuje do surowej charakterystyki znaku. No, może jeszcze lekko proporcje do poprawy.

  • Odpowiedz
@Magnesowa_: Pomysł jak najbardziej na plus. Cięcia w nieskończoności jakieś krzywe.

Moja propozycja XX oddalić od siebie, zobaczyć inną grubość. (odległości)

Na pierwszy rzut oka widziałem tam minę stwora.
  • Odpowiedz
@Magnesowa_: Ekstra logo. XX jasno daje do zrozumienia, że mówimy o kobietach. Główki ze znaku nieskończoności symbolizują symbiozę... Ej no serio. Imho najlepszy pomysł tego roku, bo jak wyjdzie efekt końcowy to zobaczymy na koniec.
  • Odpowiedz
@Zatwardzenie: Nie, XX nie jest zawsze jednoznacznie kojarzone z kobietami. Koło z plusikiem jest. Jest jednoznacznie z nimi kojarzone. XX nie.

Dlaczego VA to sygnał analogowy a IO to cyfrowy?
  • Odpowiedz
Ja napisałem:

ot ukryta symbolika, jak w logo VAIO


A potem Ty mi piszesz:

XX można w takim razie traktować na równi z ukrytym znaczeniem VAIO


XD

Nie jako pierwszorzędną informację płynącą z logo. Moim zdaniem.


@DywanTv: I to jest w logo piękne. Symbol, który ma ukryte znaczenie, często dosłowne.
  • Odpowiedz
Dwa razy napisałeś, że to jasno daje do zrozumienia.


@DywanTv: Napisałem też:

Zgadzam się - podpis wiele tutaj robi i tak jak w przypadku VAIO nie sposób samemu tego odgadnąć. Ale jak się już pozna tajemnicę tego logo to naprawdę fascynuje.
  • Odpowiedz