Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, na wstępnie zaznaczę że pytanie jest całkiem na poważnie.
Jak większość facetów lubię "lodzika" (nie musi być koniecznie z rana ( ͡º ͜ʖ͡º) ) ale moja obecna #rozowypasek nie lubi go robić.... Podobno sperma jest niedobra i ona nie lubi i nie będzie robić i nawet nie chce próbować się przyzwyczaić albo jakoś przekonać do tego... Dodam jeszcze, że ja nie robię problemu z seksem oralnym dla niej.
Czy ja jestem jakiś #!$%@? jak mi tego po prostu brakuje i powinienem dać jej spokój z tym tematem na zawsze? Co robić? Jak żyć?


Pytanie zarówno do #niebieskiepaski jak i #rozowepaski
#seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 21
@AnonimoweMirkoWyznania: Przecież nie musisz dochodzić jej do ust? Chyba czujesz jak kończysz? A preejakulat ginie gdzieś jak masz całego obślinionego pena, chyba ze kapie Ci jak z niedokręconego kranu.

Jak masz czystego wacka, przystrzyżonego z jajcami czy ogolonego na zero to widzę tylko trzy opcje:
- nie ma po prostu ochoty Ci robić dobrze
- ma kiepskie wspomnienia związane z obciąganiem (może kiedyś inny jej natrętnie spuszczal sie do buzi albo
OP: @Milion_na_Koncie akurat z tym mam pewność, że na pewno nie.
@wisniowySz tak.
@Belkotliszek poprzednie nie miały z tym problemów, z moją higieną wszystko w jak najlepszym porządku.
@Impresjonista bo mi coś może nie pasować w tym jak jest? Co byś powiedział gdyby np. dziewczyna nie chciała się z tobą całować?
Ej #rozowepaski czy sperma jest aż taka niesmaczna, że to może być powodem?

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą
Podobno sperma jest niedobra i ona nie lubi i nie będzie robić i nawet nie chce próbować się przyzwyczaić albo jakoś przekonać do tego...


@AnonimoweMirkoWyznania: to jak "podobno" to może sam sobie spróbuj? I potem odpowiedz sobie na pytanie, czy chciałbyś robić jej minetę, gdyby kończyło się to takim finałem?

Zresztą lód to lód, a tryskać można gdziekolwiek indziej. Ale nie dziw się, że wylewasz jej w usta masę białego obrzydlistwa