Wpis z mikrobloga

#!$%@? #!$%@? #!$%@? #!$%@? #!$%@?
ostatni raz używałem tej aplikacji, fajna dziewczyna 6/10, dwa tygodnie pisania ze sobą, wszystko super, spotykacie się i okazuje się że ona jest prawdziwym wielorybem ale takim z najgorszych koszmarów 2/10 (,)
ja #!$%@?, na zdjeciach to swietnie maskowała, kurrwa mać. Jak można tak oszukiwać ludzi?!
Co ona myślała że ja się nie dowiem? Że nie zauważę tych dodatkowych 500kg?!
Teraz mam niby wymyślać jakieś subtelnte sposoby żeby dać jej do zrozumienia że opieka nad humbakami to nie jest to co chciałbym w życiu robić?!

JEŚLI CZYTA TO JAKAŚ OTYŁA DZIEWCZYNA I MÓJ WPIS SPRAWIŁ JEJ PRZYKROŚĆ TO MI RÓWNIEŻ JEST BARDZO PRZYKRO


#tinder #logikarozowychpaskow
  • 89
  • Odpowiedz
A jej powiedziałem że wygrała, i że to już koniec. Miną


@Merkava: luzik mireczku, poznalem na necie kilka lat temu, laseczkę o buzi anioła, pojechałem na spotkanie i minąłem ją na ulicy bo nie poznałem ..OK w końcu się spotkaliśmy, DUPĘ to MIAŁA JAK STODODŁA, krótko mówiąc chorobliwa otyłość w wersji amerykańskiej. Domyślasz się dlaczego nie zauważyłem na ulicy? Nie szukałem takiego 'mastodonta'. WNioski? jak dziewczyna udostępnia tylko zdjęcie buzi. od
  • Odpowiedz
@Merkava: też tak miałem, fajnie mi się gadało z laską, była tak zdesperowana, że nawet pisała, że lubi analny, na zdjęciach cycki duże, policzki wciągnięte, na spotkaniu jak ją zobaczyłem to mi kopara opadła, a później pretensje, że nie akceptuje jej itd. mimo że sama siebie nawet nie potrafi zaakceptować
  • Odpowiedz
@Sojerr: Oj, to chyba nie widziałeś, jakie one mają umiejętności w ukrywaniu tego. Najróżniejsze ujęcia, eksperymentowanie z różnymi rodzajami soczewek w aparatach, do tego makijaż, który potrafi wyostrzyć twarz i odwrócić uwagę od potężnych pulajów i dodatkowych podbródków... Słowem masa wysiłku i starań, wszystko tylko nie ćwiczenia i sensowna dieta xDDD
  • Odpowiedz
@Merkava: co ciekawe, bardzo dużo dziewczyn z nadwagą - jest zajebiste z charakteru, świetnie się z nimi rozmawia, świetnie żartuje. Zrób jak Barney Stinson - inwestuj, może schudnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sojerr: Nie zawsze, poza tym ustawisz się do zdjęcie pod odpowiednim kątem, światło etc i wyglądasz jak drugi Brad Pitt. Ja przyjąłem, dla zasady, że jak na zdjęciu wygląda na 7/10 to odejmuje ze 2-3 pkt. Czasem działa to również w drugą stronę, że laska wygląda na zdjęciu na 5/10 a w rzeczywistosci jest znacznie lepiej :)
  • Odpowiedz