Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jeśli facet mówi dziewczynie/kobiecie. "Jesteś bardzo ładną dziewczyną/kobietą" to znaczy, ze chciałby z nią uprawiać seks, choć niekoniecznie będzie do tego dążył (ale w głowie owszem będzie miał takie myśli)? Co byście pomyślały gdyby wasz chłopak tak powiedział innej dziewczynie? #logikarozowychpaskow #zwiazki #komplementy #ladnapani

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dorotka-wu
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jeśli facet mówi dziewczynie/kobiec...

źródło: comment_hCSIH16d2tTTMbdQh5BFIgpD8STR9c4x.jpg

Pobierz
  • 16
MętnyZboczeniec: No to znaczy że według niego jest bardzo ładna. I już. Tylko tyle. Nie doszukuj się podtekstu tam gdzie go nie ma.jakby chcial ja bzyknac to zapewne powiedzialby jej to.a skoro tego nie zrobił to tego nie chce.swoja droga zastanów się nad sobą i czy aby nie jesteś chorobliwie zazdrosna, bo jak tak to powinnas pojsv do jakiegoś psychologa. Dla wlasnego dobra.

Zaakceptował: dorotka-wu
@AnonimoweMirkoWyznania: jak tak powiedział przy tobie, to rzeczywiście niezręcznie. Chyba widzisz czy jest zauroczony inna czy tak po prostu rzucił. Jak robi to nagminnie to cie pewnie zdradzi przy najbliższej okazji. A jak nie to musisz z tym zyc, ale #!$%@? jak cie tak traktuje, wtedy pewnie ta druga ma satysfakcję z bycia atrakcyjna, a do ciebie czuje żal, że nawet twój chłopak cie nie szanuje xdxd
SpienionaTowarzyszka: @chwila co ty za glupoty wygadujesz?? W zdrowym związku nie powinmo byc problemu z takimi rzeczami jesli są sporadyczne.a jak ktos jest zaslepiony zazdrością to się czepia-wlasnie o takie glupoty. Jasnowidzen jestes że przewidujesz ze na pewno zdradzi?

Zaakceptował: Asterling
@AnonimoweMirkoWyznania: ja raz mialem akcje ze jakas laska strsznie gledzila (ze niby podryw) i generalnie nie chcialem tego sluchac wiec chcialem zaczac grzecznie mowiac:
-sluchaj jestes fajna dziewczyna, ....
Ale ona mi w tym miejscu przerwala i zaczela nawijac ze nic z tego nie bedzie i nie pojdziemy do lozka( ͡° ͜ʖ ͡°)

A ja chcialem tylko powiedziec, ze jestem zonaty( ͡° ͜ʖ ͡°