Wpis z mikrobloga

Mirki, mam mały problem. Przez totalną nieuwagę wgrałem na Xiaomi Mi5 soft MIUI 8 i chciałem wrócić do wcześniejszej wersji (bo google cały czas wywalał mi się z błędami), ale po instalacji xiaomi.eumultiMI5V7.5.7.0.MAACNDEv7-6.0 telefon non stop się restartuje i nic z tym nie mogę zrobić. MIUI Polska nie działa i nie mam nawet żadnej instrukcji jak wrzucić od nowa soft na ten telefon żeby go przywrócić do działania (telefon jest odblokowany).
Ktoś poratuje szybką instrukcją lub linkami?
#miui #xiaomi #mi5 #cegla
  • 9
Chcesz wrzucić oficjalny Global czy soft od Xiaomi.eu?


@Potfur: Chciałbym wrzucić:
xiaomi.eumultiMI56.11.3v8-6.0.zip
bo to mi w miarę działało (jedynie wyczytałem, że nie działa stabilizacja w aparacie dlatego chciałem podbić).
@Potfur: podpowiesz jak wrzucić plik z innym softem (podejrzewam, że zmiana MIUI 8 na MIUI 7 lub Android 7 na 6 jest przyczyną) na telefon bez systemu?
Kiedyś walczyłem ze złymi driverami na windowsie, ale teraz już pewnie są ok (a nawet jeżeli to wyszukam te Qualcomma) tylko jak na Windowsie zobaczyć system plików telefonu?
Tak dla potomnych. Mogłem podłączyć telefon do komputera i w trybie TWRP (Vol+ oraz Power) mogłem skopiować na telefon plik z nowym systemem, ale zainstalowanie go na telefonie wyrzucało non stop błędy odnośnie androida - nia dało się kompletnie telefonu używać, aplikacji od Xiaomi nie było, za to te z Google Play nawet dało się uruchomić, ale niestety karta SIM nie działała - ogólnie tragedia. Pomogło wejście do TWRP i uruchomienie Wipe