Wpis z mikrobloga

@rawcu: Bo b20 to nie jest lek na cale zlo, mniejsze miejscowosci i wsie. Mieszkam w sporym miescie nie spotkalem sie z problemami z LTE. Poza tym uzywam tez telefonu z samym 3G i nie widze buk wie jak wielkich roznic w predkosci netu, odtwarzania filmikow z YT i reszty. A czesto 3g jest szybsze, bo LTE kuleje jak sie wszyscy uzytkownicy podepna i sie mulem #!$%@?.
Za to wybor akcesoriow
@PurpleHaze: @rawcu: ja sie wypowiem bo mam u siebie na wsi trzy xiaomi bez b20 - często wchodzi na HDSPA albo H+, ale podstawowe rzeczy można sprawdzić, mapy Google hulają, gorzej już ze Spotify. Jak ze wsi wyjadę to jest już 4G, więc się nie martwię, a w domu mam internet. po kablu. No i za tysiąc złotych miałbyś flagowy model mi5 albo coś fajniejszego, to troszkę za drogo moim
@rawcu: PurpleHaze dobrze prawi. Najpierw sprawdź jakie małe masz możliwości, jeśli chodzi o akcesoria. Nie warto się pchać w B20. Mieszają tylko ludziom niepotrzebnie w głowach.
@k__d mi rzadko kiedy ściąga LTE a mam motorole 3g i mój obsługuje 800 . Więc skoro kupię xiaomi to będę miał 3g z którego korzystam na codzien. Czyli wielkiej straty nie odczuje