Wpis z mikrobloga

gram od dwoch dni troche, mam 9 lvl, 175 000$, i co z tym zrobic? co kupic? nie orientuje sie kooooooompletnie w grze, jakies zarabianie, biznesy, garaze, w dwoch/trzech zdaniach jakis mirek podpowie? szukalem poradnikow, ale nie znalazlem nic konkretnego dla zieleniaka jak ja, z gory bardzo dziekuje

#gtaonline
  • 16
@Skurcz: @wojna: co polecacie na start? jakie misje/akcje sa dobrze platne? nie mowie o 1kkk od razu, ale cos wiecej niz 10k

@honey___badger: samochod mam, garazu jeszcze nie. btw odnosnie samochodow, do garazu, jako moj samochod, moge wstawic tylko taki zakupiony, ta jest? nie ma mozliwosci 'przejecia' samochodow cywili?
@nfrazm: wysle na pw nick, zapros, pogramy i zarobimy

Ja polecam inwestycje w chate z pokojem do napadow (w sklepie z kwadratami dzial eksluzywne), od 12lvl organizuj, jak najdluzej powtarzaj akcje we fleeca bo szybko mozna zarobic kilkadziesiat tysi, a i latwo ogarnac 1 osobe do napadu, w nastepnych juz trzeba 3 osoby. Jak rozpoczniesz kolejny napad, nie wrocisz do fleeci dopoki nie skonczysz. Ja np robie rashkovskiego juz ze 3
@nfrazm: aha, i cos czego na ps3 nie wiedzialem. Jesli chcesz rozpoczac misje kontaktu, ale nikt nie zaprasza, dajesz START > ONLINE > MISJE > STWORZONE PRZEZ ROCKSTAR i wybierasz jaka chcesz.

Ja tak robie titana po kilka razy pod rzad. Ogolnie szukaj tam misji ktore sa np od 40 albo 50 lvl'u, one beda najlepiej platne.
@Skurcz: @honey___badger: @skun1: wielkie dzieki panowie za rady. jakos w weekend was zaprosze, i licze ze cos podzialamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@skun1: ty grasz z dziecmi, ktore mozliwe specjalnie psuja robote i frajde, a ja nie chce nikomu psuc roboty i frajdy swoim jeszcze nieogarnieciem w grze, wiec trzeba trenowac ( ͡° ͜ʖ ͡°)