Wpis z mikrobloga

@AsiaNaprawia: @gajowy_marucha: @TrueSlav: W tym wpisie zabrakło jednego: rozgraniczenia opieki nad dzieckiem od ustawiania takich rakowych informacji na fejsie.

Jasne, opieka nad dzieckiem to nie jest lekka sprawa (chyba, że tak jak było już napisane, Karynka zostawia Jonathana u rodziców a sama ma to w dupie). Ale czy to w ogóle jest praca? Dostajesz za to hajs? Nie, robisz to, bo kochasz swoje dziecko, zależy Ci
  • Odpowiedz
A więc tak się teraz nazywa siedzenie na dupie w domu.


@TrueSlav: mam dwójkę dzieci i przez kilka dni zostałem z nimi sam w domu.
Zesrać się idzie, także
  • Odpowiedz
@ReinmarKrakau: hurr bycie matką to ciężka praca durr nie znasz się dzieciaku!!!!
Uspokój stulejkę, ktoś gówniaka musi odchować, ale nie gloryfikujmy matek tylko dlatego, że zajmują się swoimi dziećmi. Nie chcesz #!$%@?ć przy dziecku - nie miej go. Ale błagam, #!$%@?, że matka to jakiś superzawód jest oznaką #!$%@? umysłowego i niczym się nie różni od sebixowego "od urodzenia dumny z pochodzenia" XDDDD
  • Odpowiedz
@gajowy_marucha: #rakcontent to przede wszystkim wpisywanie czegoś takiego w rubryce "pracuję" na facebooku :D Ludziom już całkowicie odwaliło, żeby każdy najmniejszy szczegół umieszczać na tym rakowym portalu i to do tego jeszcze w takiej formie.
  • Odpowiedz
@sprewell: a Ty zapomniałeś o wyciągnięciu kija z tyłka
@Klepajro: od razu taki niemiły, wstydź się ( ͡° ʖ̯ ͡°)

mam dwójkę dzieci i przez kilka dni zostałem z nimi sam w domu

@yourij: gratuluję, mam nadzieję, że miło spędziłeś z nimi czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TrueSlav: Opiekowanie się małym dzieckiem nie ma nic wspólnego z siedzeniem na dupie w domu. Jednak absolutnie nie rozumiem chwalenia się zawodem "mama", kiedy mnóstwo kobiet pracuje zawodowo i ogarnia to wszystko, co ogarnia kobieta, która jest "tylko" mamą. Takie matki wysyłają 2,5 roczne dzieci do przedszkola i mają 5 godzin laby, podczas gdy kobiety pracujące są w tym czasie w pracy, po pracy odbierają dziecko i przy tym dziecku
  • Odpowiedz
@TrueSlav: Kobieta i mężczyzna pracują i razem wychowują dzieci. Jak nazwać kobietę która nie pracuje tylko zajmuje się domem i dziećmi skoro inne kobiety I pracują I zajmują się domem tak samo jak faceci w XXI wieku ? To jest ojebywanie się i tyle. Elo. "Zajmowanie się domem " jako praca Lol
  • Odpowiedz