Wpis z mikrobloga

@zirytowana_plaszczka: ja wiem, sledzilem to od poczatku, od poczatku smiejac sie z calego projektu, bo staralem sie robic duzo mniejsze strony i wiem ze bez odpowiedniego zaplecza nie ma szans. Tu dochodzi jeszcze mentalnosc tego goscia ktory wydawal mi sie takim hmmm nie chce nikogo obrazic w sumie ale taka #!$%@?, ktora uznala ze tak uzyska troche fejmu ktorego brakuje mu w zyciu i dal sie nakrecic tym ze go wykopki
@Perlo: Typowy wykopowy spec IT mający zbyt wysokie mniemanie o sobie i swoich umiejętnościach. Chociaż wątpię w to aby 1 osoba nawet z bardzo wysokimi umiejętnościami była w stanie stworzyć od zera 100% klona wykopu, aczkolwiek mogę się mylić - nie znam się na tym :D Btw, jeszcze tydzień temu było mnóstwo avatarów z nazwą tego nowego wspaniałego serwisu. Teraz jakoś poznikały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Perlo: Dokładnie, gdzie ci wszyscy kibice nagle XDDD. Jakiś random fag zaczął robić klona wypoka w jquery i hurr bedzie super XDDDDDDDDD ten guwnoportal nawet wygladał jak vipok jak działał chwile XD
@Perlo: taaa, a do tego zero przygotowania od strony merytorycznej, prawnej etc. Jak go pytałem o finansowanie to zaczął coś śmieszkować, a przecież wiadomo, że taki portal z prywatnej kieszeni się nie utrzyma... Muszą być reklamy i/lub jakiś program w stylu Reddit gold bo inaczej to nie ma szans się udać.

Ja już się zaangażowałem w strims kiedyś, bo mi się idea serwisu podobała, nawet sporo się tam działo przez chwilę
Konkurencja wypokowi by dobrze zrobila, ale do tego trzeba ogarnietych ludzi z pieniedzmi, a nie jakiegos randoma z dupy z marzeniami xD


@Perlo: x2

Tyle, że każdy portal reklamujący się jako "konkurencja wykopu" najpierw przyciągnie największe szambo, które tutaj czuje się pokrzywdzone przez faszystowską moderację xD To musiałby być naprawdę porządnie przygotowany projekt. Polska kalka reddita mogłaby się udać (skoro wykop był kopią digga), ale za to muszą się wziąć poważni