Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@MirkobIog: @Hannahalla: tam gdzie sie gotuje i blat jest powinien byc splash back w kychni sie paruje itp wiec kolega dopiero zobaczy jak sie ciezko bedzie to zmywac ;p

nie mowie ze brzydko to wyglada bo jest ladnie ale nie praktycznie :) jesli lubisz ta kostke to mozna tez ja za wlasnie takim panelem polozyc
@MirkobIog:
1. to nieźle :) i zadowoleni z jakości wykonania itp? to w ogóle cena z montażem?
2. tzn. chodzi o łatwiejszy dostęp do tylnych palników, niezawadzanie głową itp? generalnie pytam, bo myślałem, że ten większy odstęp stosuje się raczej w przypadku płyt gazowych, żeby okap nie zakłócał pracy płomienia

PS. sorry za miljon pytań, ale właśnie jestem na etapie planowania remontu :)
@adrian-walkowski:

1. Wykonanie ok, tylko nie było nawiertów na prowadnice i uchwtyt, dali tylko "szablon" i wierć sobie sam. Jakośc wykonania na +. Ładnie się prezentują, nic nie skrzypi, blaty solidne. Monotowaliśmy z żoną, sklep życzył sobie za montaż 10% wartości mebli.

2. Ja mam 180 cm wzrostu i w przypadku ustatwienia opaku w jednej lini z meblami operowanie przy dalszych palnikch nie byłoby przyjemne. Tak w sumie to szafka okapowa