Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co byście wybrali na moim miejscu?

Opcja 1: Pisanie magisterki na temat, który nie jest twoim konikiem (ale jest obiektywnie dosyć ciekawy), a promotorem jest wykładowca-pasjonat, od którego możesz nauczyć się bardzo dużo wiedzy też z innych obszarów twoich studiów i nie tylko
Opcja 2: Pisanie magisterki na temat, który ciebie mocno wkręca, ale promotor niespecjalnie zainspiruje i jest nie za ciekawy.

#studbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania mam coś jakby dwa i z perspektywy czasu wzielabym jeden, moja promotorka jest gwiazdą na uczelni i w swojej dziedzinie, temat mnie ciekawi, ale kontakt z nia jest fatalny - jeżeli dziedzina z opcji jeden jest spoko i dobrze Ci sie będzie pisać to bierz jeden
@Aganiok__: @AnonimoweMirkoWyznania: Ze znaczeniem magisterki bywa bardzo różnie, to mocno zależy od tego co się studiuje.

Jeśli kierunek studiów jest bardzo mocno "kwalifikujący" do danego zawodu bądź możesz wyrazić swoją wiedzę niezbędną do danego stanowiska w CV (np znajomość konkretnych języków programowania, itp), to z magisterki raczej interesować będzie wszystkich tylko Twój tytuł. Jeśli natomiast kończy się coś dużo bardziej ogólnego, jakiś human bądź menadżerskie, temat pracy magisterskiej często robi