Wpis z mikrobloga

@Cutler777: Ostatnio była promocja na OlimpSupplements
700 g WPC za 60 zł + gratis 13 próbek 15g (czyli dodatkowe 200g białka)
z kuponem OLIMPRZEZBA (20% rabatu) wychodziło 48 zeta za 900g.

To się obkupiłem :D Jakbym nie miał zapasów to bym się skusił na tego Activlaba
  • Odpowiedz
@Hoggie: Prawidlowo :D A na powaznie to bulk ma teraz dodatkowe -15% na wpc i z moim kodem wychodzi -40% oraz 50zl na kolejne zamowienie, a jak czujesz awersje do bulka to ostrovit tak jak @Cutler777 poleca. Ja nie moge w innych bialkach zaakceptowac slabej rozpuszczalnosci wiec dalej jestem uzalezniony od jednej firmy (,)
  • Odpowiedz
@Re-volt: Jak mi się skończy to się skuszę :) Ostrovit podobno lepszy niż kiedyś, jednak niesmak pozostał. Bulki dochodzą do Finlandii, będę wylatywał tam za jakiś czas.
  • Odpowiedz
@Hoggie: Bez najmniejszego problemu :) odezwij sie na priv to pomoge
@mam_tu_niezly_ubaw_: Smak 8/10, rozpuszczalnosc 10/10 (widelcem w szklance 200ml wody, 30g wpc jak mieszam to po 3sekundach nie ma grud). sa lepsze bialka, ale 3x drozsze. w mojej ocenie nie ma co przeplacac. na priv wyslalem Ci liste tego co warto od nich kupic. jest sporo dziwnych produktow jak proszek z marchwi za 80zl/kg xD ale wiadomo,
  • Odpowiedz
@Re-volt: dla mnie bulkpowders to bieda, ale wyciągam wnioski tylko na podstawie czekolady: smak max 5/10, rozpuszczalność ok, ale to w ogóle nie jest gęste, co w moich oczach je dyskwalifikuje. Już wolę dopłacić parę złotych i nie pić shake'a o konsystencji wody z kałuży.

@mam_tu_niezly_ubaw_: Natomiast co do activlabu to przestrzegam. Wpadły mi w ręce kiedyś ich cenniki dla hurtowników i przykuły moją uwagę ceny ich gainera.
  • Odpowiedz