Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki, oto kompot żywota mojego, bierzcie i pijcie ze mną, albowiem nadszedł dla mnie dzień radosny, pierwsze wymarzone cztery kółka, mam nadzieję że przede mną długa droga dopieszczania tego egzemplarza '83 M20B25 170 KM (przeszczep), pięknie brzmi i jeszcze lepiej się prowadzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Więcej fotek ! http://imgur.com/a/20iTM Jeszcze więcej zdjęć mogę dać na pw

Qster44 - Mirki i mirabelki, oto kompot żywota mojego, bierzcie i pijcie ze mną, albo...

źródło: comment_pefNYf2ymaD8RG88nIcC0Ct2VTAbQZdh.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@MamutStyle Środek elegancki, tylko fotel kierowcy z tourasa i się nie składa, tapicerka w psi ząb, zwykłe nie sporty, plastiki w dobrym stanie naprawdę zacna (przynajmniej dla mnie i dlatego co planuję dalej)
  • Odpowiedz
@GSXR600 @veranoo małą, nie małą ( ͡° ͜ʖ ͡°) marzenia nie mają ceny, za niecałe 15k mi się udało, blaszka zdrowa jak ta lala, na zdjęciach trochę już umorusana po podróży, ale czysta pięknie się prezentuje, wrzuce jeszcze jakieś zdjęcia na wiosne po dobrym myciu i polerce
  • Odpowiedz
@veranoo a mi ani trochę nie szkoda, wychodzę z założenia, że jeśli o auto się dba to nic mu być nie powinno i auto jest po to żeby nim jeździć a nie po to żeby stało w garażu i się na nie patrzeć, może trochę radykalne poglądy ale przynajmniej własne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz