Wpis z mikrobloga

Kolejny w moim życiu zawód miłosny... powinienem się przyzwyczaić do tego że moje dziewczyny wracają do swoich byłych. Może jestem tak beznadziejnym facetem że one zaczynają tęsknić za swoimi byłymi ? Ból jaki teraz czuję jest nie do zniesienia.. w życiu najważniejsze jest aby kochać i być kochanym. Nic innego nie jest istotniejsze... #gownowpis
  • 7
  • Odpowiedz
@specter69: Mam dla Ciebie propozycję - załóż biznes i dobijaj targu z byłymi, którzy chcą, by ich dziewczyny do nich wrócili. Potem umawiaj się z tymi dziewczynami, a one będą ostatecznie wracać do twoich klientów.

W ten sposób powstanie prężnie działająca firma, ty zarobisz pieniądze i będziesz szczęśliwy.
  • Odpowiedz
@specter69: Norma. Nie ty pierwszy i nie ostatni choć oczywiście współczuję.
Pamiętaj, zawsze w nowym związku nie obiecywac sobie za wiele - lepiej miło się z czasem rozczarować.
Widocznie byłeś dla niej gałęzią którą złapała gdy szykowało się rozstanie z ex.
To też mówi nam o tym, że żadnych kontaktów z ex! Pierdzielenie, że jak to, że już tylko sa przyjaciółmi bla bla. No tylko naiwniak w to uwierzy :D

Btw.
  • Odpowiedz
  • 1
@worldmaster dzięki za te słowa. Masz rację, nie ma takiego czegoś jak przyjacielski kontakt z ex. W moim przypadku wyglądało to tak ze moja ex kontakt z nim utrzymywała od kilku miesięcy , w końcu się wkurzylem i dałem do wyboru : albo ja albo on. Resztę znasz ;)
  • Odpowiedz