Wpis z mikrobloga

@zloty_wkret: Oh look, it's THIS thread again.

Raz, że wykopki to w większości gimnazjaliści i wczesna szkoła średnia. W takim wieku długie włosy po prostu podobają się bardziej, tyle.

Dwa. Kontakt z różowymi większości wykopków ogranicza się do podania spoconej ręki na przywitanie. Jak jakimś cudem wykopek pożyje sobie z różową z długimi włosami, to zobaczy, że wcale nie jest tak różowo. Wszelkie przytulanki kończą się burzą łaskoczących włosów na ryju,
  • Odpowiedz
@el009: wyglada dobrze. Nikt nie bedzie sie przejmował opinia, ze jak kobieta to musi miec długie włosy i byc seksowna. I ujmuje jej to od urody i podziw facetów. Nie każdemu na tym zależy. A efekt osiągnęła fajny, wyglada bardziej zadziornie i sympatyczniej.
  • Odpowiedz
@chwila: 1. okulary 2. uśmiech - ja tam lubię okularnice więc wystarczyłoby żeby uśmiechnęła się na pierwszy zdjęciu. Z 8/10 spadła na 6,5/10 obcinając włosy. Większość mirków się ze mną zgadza sądząc po komentarzach i plusach. Może nosić taką fryzurą jaka jej się podoba, jej sprawa, ale wygląda gorzej, mów co chcesz.
  • Odpowiedz
@el009: jak dla mnie to nawet byś na nią nie spojrzał i tak bo to nie jest jakas hot laska. Tutaj oceniasz pod względem tego jakie dziewczyny lubisz ogólnie. Okularnice i długie włosy. Nie wyglada gorzej pod względem jej urody, jak juz to lepiej. Pod względem seksualności i to co podoba sie facetom, to wyglada gorzej. Jednak moim zdaniem ma charakter, a włosy odrastają szybko, wiec to raczej nie jest najgorsze
  • Odpowiedz
@chwila: Bełkoczesz, Twoje wypowiedzi są nielogiczne. Jak chcesz oceniać charakter na podstawie 2 zdjęć? Jak mam oceniać jeśli nie na podstawie tego co mi się podoba? Dla mnie dużo straciła na nowej fryzurze, takie jest moje zdanie i go nie zmienię. #czarnolisto
  • Odpowiedz