Wpis z mikrobloga

@MrXavery: aktualnie jestem uzytkownikiem innokin coolfire 4 i atomizera aspire cleito. Pali mi sie fajnie, ale pomyslalem, ze chetnie sprobowalbym czegos co daje wiecej dymu i smaku. Zastanawia mnie czy dobrym pomyslem jest zostawienie tej bateri lub zmienienie jej na model wyrzej, ktory pozwala na podkrecenie do 100W i zmiane atomizera na jakis, w ktorym mozna krecic wlasne grzalki? Jezeli tak to jaki atomizer polecasz? Nie chcialbym zmieniac na typowego dripera,
@hidedeepinside: tutaj masz poradnik z najlepszymi atomizerami, które polecamy
Od siebie z nowości świetny jest OBS engine, dobrze się sprawuje, tfv8 big baby (z bazą w zestawie i na gotowe grzałki też), świetnie będzie leżał geevape ammit (22mm szerokości) - właśnie go zamówiłem dla siebie pod isticka pico Wszystkie 3 testowałem i smakowały i chmurzyły świetnie. Z klasyków aromamizer supreme (choć wg. mnie będzie za duży na twojego boxa, i za
@xardas060: szczerze wlasnie nie wiem co kupic :) Dales mi jeszcze wieksza zagwostke. Nie chce Smoka, bo jakos mi nie podchodzi jak go probowalem u siebie nie wiem czemu. Mysle w takim razie nad tym OSB engine i Geevape ammit musze posprawdzac wszystko i jakos cos wybrac.