Wpis z mikrobloga

@martylka: jeśli nie było skarpet w praniu to pralka pobrała opłatę za pranie w wysokości jednej chusteczki, takie jest życie, zawsze lepiej niż mieć skarpetkę bez pary....
  • Odpowiedz
@martylka: skoro mówisz że sie znasz na praniu to ja mam pytanie. jak zapakuje do pralki brudy to ile trzeba nasypać proszku?
ja sypie tak jedną garść, bo sie boje że to sie potem nie wypłuka jak wiecej sypne. To to jest dość czy za mało sypie?

aha i nigdy nie wiem w która przegrode w tej szufladzie sypać a sa tam 3. ale ta po środku to chyba na płyn
  • Odpowiedz
  • 0
@silwek: jestem nieogar, myślałam, że to część pralki XD w nogawkach i rękawkach nic nie ma. Boję się, że mi wcięło ją do pralki i mi coś zapcha i wybuchnie wodą przy kolejnym praniu
  • Odpowiedz
@martylka: nie no :D o tym nawet nie pomyślałem, ale też - tam wyżej na fotce ktoś dał jak mówi @anty-fronda: ( ͡º ͜ʖ͡º)

ale najpewniej w ubraniach jakichś... trzeba patrzeć przed prasowaniem i ubieraniem, bo jak będziesz szła i Ci z nogawki wyjdzie to pszypau trochę Mirabelko ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@silwek: same piżamy, więc za wiele osób wystających chusteczek nie zobaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@anty-fronda: proszku daję na oko, to znaczy na pełną pralkę trzy łyżki stołowe, po czterech zostawały ślady. Co do przegródek to każdy model może mieć inaczej. Ja mam samsung ecobubble i pierwsza jest na proszek, druga na płyn do płukania, trzecia na płyn zmiękczający tylko przy praniu wstępnym.
  • Odpowiedz