Wpis z mikrobloga

Dlaczego nacjopatologia zawsze domaga się uznania za rzeczy, które zwykli, porządni ludzie po prostu uważają za normalność?


@Holiday: dlaczego lewakopatologia pisze, że zwyczajne odpieranie idiotycznych zarzutów opartych na jej własnej niewiedzy i głupocie, nazywa domaganiem się uznania?

A poza tym, skoro dla "zwykłych, porządnych" ludzi brak przemocy wobec kobiet jest normalnym stanem rzeczy, to czy feministki są nienormalne i nieporządne, skoro promują strój będący narzędziem realnej opresji i dyskryminacji wobec setek
Pobierz T.....5 - > Dlaczego nacjopatologia zawsze domaga się uznania za rzeczy, które zwykli...
źródło: comment_6Qqi6dWSauXrPRfHx5TUhrr8HXR44FIQ.jpg
@desthoff: marian gadał mądrze xDDD

Katolik, który odrzuca papieża, który jest głową tej całej instytucji, bo to "lewak". Rzuca w audycji wyzwiskami jak sebiks spod bloku i uważa, że to w porządku, a za krzyczenie na sali najchętniej używałby przemocy fizycznej jak to nie po jego myśli. Odgraża się na antenie "powiedz mi to w twarz". Agresywny jełop z bezmyślną żoną jak z jakiegoś filmu o patologii. Uważa, że na siłę
@piururo: No ona to akurat lepsza nie byla. Jej prowadzenie bylo tragiczne, milion razy to samo klepie, byleby sprowokowac.
Gdyby mnie do takiego programu zaproszono i tak prowadzono rozmowe to bym wyszedl, bo to ani obok dzienniarstwa ani obok kultury nie stalo.
No i nie - forma programu NIE pozwala na takie tanie zagrywki.
@Joz
@loczyn: A co konkretnie było taką wielką prowokacją? pytania o to jak sobie radzi z byciem katolikiem kiedy nie akceptuje głowy tej organizacji, którą wybrał szereg biskupów? A może pytania o marsze narodowców, stowarzyszenia którego jest członkiem a boi się w ogóle powiedzieć jakie tam hasła wykrzykują? xD Czy może jego własne słowa o tym że te kobiety powinno się siłowo w parlamencie karać? Te pytania wykazały głupotę i chamstwo jego
A to twój tekst w jednej z wypowiedzi:

uważam, że traktowanie homoseksualistów w (większości) krajów islamskich jest haniebne i barbarzyńskie.


@Holiday: Chciałoby się napisać:
"No #!$%@?, co chcesz medal za to dostać? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlaczego lewaki zawsze domaga się uznania za rzeczy, które zwykli, porządni ludzie po prostu uważają za normalność? "

...bo nie kojarzę żeby zwykli, porządni ludzie chcieli zrzucać homo z dachów, zabijać
@piururo: Nie bronie jego tylko mowie o niej.
1/3 programu o kebabie, ciezko zrozumiec jej bylo koncepcje, ze mozna nielubic kogos, a lubic ich potrawy. W pewnym momencie dla mnie, dla widza stalo sie to meczace i irytujace.
Druga kwestia - powiedzial ze nie jest za tym papiezem, a ona dalej jak glupia. Dobrze to uargumentowal z Jaruzelem.
Nie oceniam czy jego powody nielubienia Franciszka sa madre czy nie. Moga byc
@piururo: A no i na koniec pani feministka na prochach/alkoholu/narkotykach. To juz wtedy cyrk 100%.
Moze jestescie juz przyzwyczajni do takiego poziomu ogladajac na codzien telewizje, ale ja nie bardzo, bo TV ogladam od swieta.