Wpis z mikrobloga

Na zdjęciu Cmentarz Żołnierzy Polskich w zimowej scenerii. Utworzony w latach 1968-1970 jako miejsce spoczynku 603 żołnierzy polskich – uczestników Kampanii Wrześniowej zmarłych w niewoli niemieckiej a także poległych na froncie żołnierzy 2 Armii Wojska Polskiego.

#wroclaw #pzfoto #mojezdjecie #fotografia #wojskopolskie #zima
Pobierz Maniek89 - Na zdjęciu Cmentarz Żołnierzy Polskich w zimowej scenerii. Utworzony w lat...
źródło: comment_GZXJwo4WAK9adpZxq3aEy5Wj9H7rGscr.jpg
  • 9
@soosh071 mam wrażenie, że próbujesz mnie obrazić. Niemniej, wrzucając to zdjęcie utwierdzasz mnie w przekonaniu, że na żywo nie wygląda aż tak dumnie. Może między innymi dlatego, że jego lokalizacja jest mniej dumna. Łatwo jest mu zrobić wspaniałe zdjęcie stojąc u podnóża wzgórza na którym stoi. Gorzej jak wejdziesz na górę i popatrzysz na otoczenie. Np. Pomnik Katyński, ten z aniołem śmieci, koło muzeum narodowego, ma wspaniałe otoczenie! Park, krzaki, muzeum porośnięte
@JohnMarkII to miały być skrzydła husarskie a na dole są płaskorzeźby ze scenami bitewnymi, ale nie pamiętam już jakie. Jednak prawie te 30 lat żyje w tym mieście, wiele miejsc odwiedziło się za dzieciaka a potem z wiekiem traci się czas. Syn podrośnie to trzeba będzie sobie przypomnieć szczegóły i zwiedzać ;)