Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mircy jestem #dda przez ojca #alkoholik w dziecinstwie. Ostatnio objawy sie nasilają, nie skonczylem szkoly(nawet gimnazjum), kategoria D na komisji wojskowej, problemy z dziewczynami, leki, urojenia, zaburzenia adaptacyjne, rozne tiki nerwowe i chore mysli, wymyslanie bezsensownych liczb (tak jak miał ten czlowiek ktory zrobił ama na wykopie ze swoją schizofrenią)stres gdy ktos zapuka do drzwi albo dzwoni na telefon, zmiany nastrojow po kilka razy na dzien, to wszystko nie daje mi zyc, mysli samobojcze. Moze sie ktos wypowiedziec z #psychiatria czy psychotropy powróciłyby mnie do normalnego zycia? Nigdy nie byłem u psychiatry, troche sie obawiam.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania Terapia to podstawa. Lekarz przepisze Ci odpowiednie leki na twoje zaburzenia. Leki bardzo dużo pomagają, ale trzeba pracować nad sobą, swoimi emocjami co na początku nie jest łatwe. Są organizowane spotkania dla #dda także rozejrzyj się w okolicy Twojego miejsca zamieszkania.