Wpis z mikrobloga

@fellek: przestań tym spamować, przecież to #!$%@? normalne zachowanie xD tylko polacy mają jakiś gen #!$%@? i #!$%@?ą się o normalne rzeczy, nie widzę typowego Johna na śmieszkowych amerykańskich stronach albo typowego Hansa czy innych, ale oczywiście Polak Janusz musi być. To jest już żałosne

widzisz go #!$%@?... tego #!$%@?... polaka #!$%@?! jak on tak #!$%@? śmie... jak on śmie kupować w sklepie kiełbasę! typowy polak, #!$%@?, obrzydza mnie.
  • Odpowiedz
@fellek: ale serio #!$%@?, co tu jest niby nie tak? Dlaczego zawsze jak gimbaza ma okresy wolne to pojawia sie zalew memów "pod modę" które nie mają ani sensu ani nie są śmieszne?
  • Odpowiedz
Widok Januszów i Grażynek w sklepie mięsnym polujących na jak najtańsza szynkę z trocinami i na salcefix po 10zl/kg jak dla mnie to kwintesencja lat 90.

Choć to troche smutne ze nadal ludzie zdarzają sie tak biedni ze musza aż tak na jedzeniu oszczędzać.
  • Odpowiedz
@fellek: Ale, panie! Pasztetowa na ciepło, z cebulką - niebo <3 A jak masz koneksje na Śląsku i ktoś cię nauczył jak zrobić krupniok, to już w ogóle niebo kulinarne. A Śląską, Krakowską, Żywiecką i inne polskie wędliny to ty szanuj, bo najlepsze w Jewropie.
  • Odpowiedz
@terwer358: w ogóle smutny jest dualizm, że niby jesteśmy w UE i wzorujemy się na Zachód, a jednak pozostały takie naleciałości z lat dawnych, a obrazek który wstawił to spojrzenie z humorem na szare, codzienne czynności. Nie wiedziałem, że spotka się to z taką wscieklizną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fellek: Bawi mnie wyśmiewanie ludzi którzy robią zakupy w biedronce.
PATRZCIE, JESTEM KIMŚ, ROBIĘ ZAKUPY W ALMIE, #!$%@? JAK ROBOL 12 GODZIN DZIENNIE PRZY ŁOPACIE LUB JESTEM POPYCHADŁEM W JAKIMŚ KORPO ALE JESTEM KIMŚ, NIE TO CO CI ROBACY
  • Odpowiedz