Wpis z mikrobloga

  • 0
@hard1: jeszcze myślę nad tym serialem scifi którego akcja dzieje się na asteroidzie czy jakoś tak, kumpel mówi że dobry, ja mam jednak wątpliwości bo to od stacji syfy
  • Odpowiedz
@enforcer: Stacja SyFy owszem, ma wzloty i upadki, ale ostatnio znowu się wzięli na space opery i wyszło Ascension, Killjoys, Dark Matter i właśnie The Expanse. Te 3 pierwsze można lubić albo nie (średniaki), ale The Expanse jest mocno chwalone praktycznie wszędzie. Solidny książkowy materiał, fajne postacie, duży budżet, realistyczne podejście do nauki, no i drugi sezon się zaczyna za 4 dni. Dobry czas, żeby nadrobić ;)
  • Odpowiedz
@Wiedmolol: Pierwszy sezon faktycznie żadna rewelacje ale jest niezły. Natomiast drugi sezon jest znacznie lepszy.
Expanse to bardzo kiepska produkcja na 5/10 naciągane.
  • Odpowiedz
The Expanse?

Jest tak, to BIERZ! To jest najlepsze kosminczne Sci-Fi od czasów BSG.


@hard1: Kompletnie nie mogę się zgodzić. BSG jest jednym z moich ulubionych seriali, a Expanse ledwo przebrałem przez pierwszy sezon.. strasznie słaby serial.
  • Odpowiedz
Stacja SyFy owszem, ma wzloty i upadki, ale ostatnio znowu się wzięli na space opery i wyszło Ascension, Killjoys, Dark Matter i właśnie The Expanse.


@hard1: Każda z tych produkcji to kompletna klapa na którą nie warto tracić czasu.
  • Odpowiedz
@hard1: To się uśmiałem. Moja opinia niczym się nie różni od Twojej. Jest przeciwieństwem. Też nie podałeś żadnych argumentów za. Ja odpowiedziałem w ten sam sposób gdyż w ogóle się nie zgadzam.
  • Odpowiedz
The Expanse jest mocno chwalone praktycznie wszędzie. Solidny książkowy materiał, fajne postacie, duży budżet, realistyczne podejście do nauki,


@r5678: No rzeczywiście, żadne argumenty.
Idź sobie już, bo dalej nic nie wnosisz.
  • Odpowiedz