Wpis z mikrobloga

@casadin: Co innego jak oglądasz dwudziestu spoconych facetów biegających za workiem powietrza po trawie. Wtedy jesteś kibicem, masz zainteresowania, piwko z kumplami przed TV itd. Ale jak oglądasz CSa to "hehe gupie gierki", bo przecież piłka nożna to coś więcej niż tylko głupia gierka, prawda? PRAWDA?

#!$%@?.jpg
  • Odpowiedz
@first: @eskaj: Nie mam nic do piłki nożnej. Sam lubię oglądać. Chciałem tylko pokazać, że w tak samo głupi sposób w jaki ludzie postrzegają e-sport, można postrzegać jakiekolwiek inne zainteresowania czy pasje. Wybaczcie jeśli wybrzmiało to inaczej.
  • Odpowiedz
@first: Niestety ciężko jest to zobrazować i wytknąć nie posługując się jakimś przykładem.
Tak samo jak ktoś ma motocykl i dłubie przy nim całymi dniami, wydaje resztki wypłaty na jego modyfikacje, to wtedy ludzie mówią, że ma pasje. A jak ktoś lubi grać w CSa i przesiaduje przed kompem, to mówią że jest nolifem. Tu też nie hejtuję posiadaczy, motocykli. Po prostu chcę pokazać głupotę w zupełnie różnym postrzeganiu niemal identycznych
  • Odpowiedz
@first: tylko, że każdą rzecz można tak "ogłupić". Co te naukowce robio jakieś siki mieszajo, jeszcze sie na tym dorabiają.

  • Odpowiedz