Wpis z mikrobloga

@tallman: Celem gry jest wygrywanie w której turze? Jest jakaś zasada? Z tego co mi wiadomo HS polega na jak najszybszym wykończeniu przeciwnika. Czym się różni "wysiłek intelektualny" pomiędzy zagrywaniem jednego stwora na turę od kilku naraz? Po stronie wojownika (na screenshocie) jest więcej do policzenia na stole niż u czarnoksiężnika - czy właśnie ten wysiłek intelektualny miałeś na myśli?
a ja myślałem, że gra się dla przyjemności i frajdy ;)


@tallman: Nic nie sprawia więcej przyjemności niż szybka wygrana.
Hurr durr ludzie preferują decki z większą skutecznością. Jak się ma 30 "one of-ów" w decku to nie dziwota, że się czasem przegrywa bo karta nie podejdzie w porę, szczególnie w pojedynku z agresywnymi deckami.

warlock przynajmniej musi sie zastanowić ktorego stronnika przeciwnika zabić, warrior nie ma tego problemu


No bo
Celem gry jest wygrywanie w której turze? Jest jakaś zasada? Z tego co mi wiadomo HS polega na jak najszybszym wykończeniu przeciwnika. Czym się różni "wysiłek intelektualny" pomiędzy zagrywaniem jednego stwora na turę od kilku naraz? Po stronie wojownika (na screenshocie) jest więcej do policzenia na stole niż u czarnoksiężnika - czy właśnie ten wysiłek intelektualny miałeś na myśli?


@TlustodupyBialorusin: Jaki bełkot full face gracza xD.

: Nic nie sprawia więcej
@TlustodupyBialorusin: Wklejaj sobie to zdjęcie, które nic nie znaczy xD. Twój mózg został przeżarty przez raka, przykład z lolem dał mojemu rakowi raka. Wiedziałem, że masz problemy z myśleniem ale nie sądziłem, że aż takie. Ranga spoko, siedzę sobie jak co miesiąc w randze 5 bo dalej nie warto nic wbijać.
@MirekMireczekMirunio: > Nic nie sprawia więcej przyjemności niż szybka wygrana.
Widocznie mamy inne zdanie. Bo mi najwiekszą frajde sprawia wygrana gdy oboje graczy ma juz fatigue. Nie sugeruje ze mialby nieopłacalnie trejdować, sugeruje ze praktycznie w ogole nie trade'uje przez co poziom tej gry jest bliski grze w wojne. Napisałem , że trzeba zadać sobie pytanie jaki deck i styl sprawia ci najwiekszą frajdę, jesli tobie sprawia frajde gra no-brain deckami
@xGreatx: Ja cię nie ogarniam typie XD Masz mnie ponoć na czarnolisto a i tak dyskutujesz ze mną. Zachowujesz się jak agresywna małpa i ubliżasz mi przy każdej możliwej okazji. Mam wrażenie, że jesteś chorym lub naprawdę smutnym i sfrustrowanym człowiekiem.

Chyba pora siać propagandę jak ty i wrzucę ss jak wyzywasz ludzi grających normalnymi taliami, raku xD.

W przeciwieństwie do ciebie nie ubliżam innym graczom w polaczkowaty sposób. Nawet nie