Wpis z mikrobloga

@pret0rian8: jest kapka smaru miedzy kaszka i kulami. male nawazki szybkiego prochu po jeden gram. jak bedzie czysto sucho ciasno i szczelnie to wytrzyma wiele lat o ile nie dekad - odsylam do mojego poradnika video:

https://www.youtube.com/watch?v=sjyVBrMHAtE

na foto widac bebenki ktore tuningowalem skracajac cycki osiek - ten zestaw ma sluzyc do nauki szybkich wymian bebnow a nie eksperymentalnego trzymania w szufladzie.

@radzio541: jestem patalachem a nie wytrwanym rewolwerowcem wiec
@BrzydkiBurak: Noszenie na co dzień ( nie wiem czy to sugerujesz?) naładowanych bębnów i broni cp to nie najlepszy pomysł. Nie chciał bym być w pobliżu kiedy taki bębenek przez przypadek wypadnie z kurtki na twardą, nierówną powierzchnie.( ͡° ʖ̯ ͡°)
@BajerOp: Pytasz na serio? Jak tak to polecam zapoznać się z budową i zasada działania rewolweru rozdzielnego ładowania. W skrócie, jeśli taki bębenek upadł by niefartownie na niczym nieosłonięte kapiszony mogło by dojść do wystrzału/ów. Prawdopodobnie energia takiego strzału nie była by wystarczająca do zrobienia jakiegoś poważnego zniszczenia/ran, ale zawsze jest to pewne niebezpieczeństwo.