Wpis z mikrobloga

@Jarython: Wymiana oleju, filtra oleju, filtra powietrza.
Ogólnie przygotowanie moto do sezonu, sprawdzenie czy wszystko gra, na co zwrócić uwagę dlatego szukam jakiegoś uczciwego warsztatu który mi dobrze doradzi. No i jeszcze nie wiem czy opon nie będę wymieniał, bo nie jestem pewien czy nie są za stare bo poprzedni właściciel raczej nie wymieniał w ostatnich 3 latach, a na oponie nie znalazłem daty produkcji tych opon, chyba że jestem ślepy
@Tiazz: Przeoczyłeś.
To zainwestuj najlepiej w jakiś warsztat, polecam ten w Zabrzu, kolega wyżej polecił w Rudzie, nie znam.

Co za maszynkę sobie sprawiłeś? Poza olejem, filtrami może gaźniki trzeba wyregulować, napęd niech sprawdzą. Chyba, że jakaś bestia na wale kardana to nie ma o czym gadać. :d
@Jarython: Jeszcze raz sprawdzę te opony, bo bieżnik jest okej ale obawiam się że poprzedni właściciel oponami się nie zainteresował bo motocykl przez 3 lata raczej stał niż leżał. A nie chcę zaliczyć szlifa przez głupie opony.
Przyjrzę się tym warsztatom tak żeby wybrać jak najlepiej.

A no taką, Suzuki GS500e, rocznik '91 ()
Co do gaźników, to wydaje mi się że jest okej
Tiazz - @Jarython: Jeszcze raz sprawdzę te opony, bo bieżnik jest okej ale obawiam si...

źródło: comment_UJ2sP2To2jvBjUX2q2EOMeejpKn89GFS.jpg

Pobierz
@TheArt: Znalzłem. Serwis Kermit w Rudzie Śląskiej, przygotowywali mi motocykl do sezonu czyli filtr i olej no i zmiana opon. Ale na takie poważniejsze rzeczy są terminy na czerwiec.
@TheArt: Teraz wszędzie są takie terminy.
Ostatnio się dowiedziałem że w kermicie mozna zadzwonić i serwis w zimę zrobić żeby uniknąć terminów czerwcowych. Wtedy normalnie sami transportują motocykl na przyczepie.