Wpis z mikrobloga

@kriss2005r: To zawsze jest loteria. Miałem samochód, który znałem od nowości (Audi A8). Cały czas serwisowany na topowych częściach, niski przebieg, a i tak w dwa lata wpakowałem 20 000 PLN.
@kriss2005r: Powodzenia! Pamiętaj tylko, że sam rozrząd do 3.0 TDI to koszt rzędu 4,5 - 6 000 PLN, a sensowne zawieszenie przednie (bez amortyzatorów) zaczyna się od 1500 zł.
@WilkZWallStreet: Masz racje co do tego, że jest masa ludzi na allegro którzy uzbierali na te audi.. dojechali i teraz sprzedają ja sobie szukam takiego zadbanego od kogoś bogatego który jeździł sobie ale wymieniał wszystko na czas. Nie chcę zajechać na jakiś komis lub pod jakąś starą chałupę gdzie auto jest droższe od wszystkiego co jest na posesji.
Citroen nie głupia sprawa lecz.. ja do francuzów serio.. nie mogę się przekonać...
@kriss2005r: Tam są 4 łańcuszki, 12 prowadnic i 3 napinacze jak dobrze pamiętam + dodatkowy pasek rozrządu z osobnym napinaczem. Bywają z tym problemy i zazwyczaj jak zaczyna dzwonić to auto idzie do sprzedaży ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja absolutnie nie odradzam A6, bo to rewelacyjne auto. Bardzo dobrze wykonane, bardzo trwałe. Ale to jest półka premium pełną gębą i biedaka takie auto zostawi w samiusieńkich skarpetkach.
@kriss2005r: ja się uparłem na #bmw #e61 :) od zawsze mi się podobało i w październiku kupiłem :) 37 k dałem za 3.0 231km disel. Do dziś już ponad 50 wyszło, a patrząc na to co robię to same #!$%@? (jedynie konwerter w skrzyni wymieniałem z większych rzeczy), a tak jakieś termostaty, dpfy, opony itd i się zebrało. Ale robię typowo pod siebie i nie oszczędzam na aucie. Na wiosnę hamownia
Mercedes C W204


@valdo: Dziękuje ślicznie za tak obszerną odpowiedź! haha wszystkie te modele co wymieniłeś akurat bym nie chciał! chociaż coraz bardziej skłaniam się ku temu citroenowi na prawdę ciekawy samochód w dobrej cenie ale tak jak przy audi nie mam pojęcia o eksploatacji tego samochodu!
A co do Mercedesa C 204 to kiedyś bardzo chorowałem na ten samochód... zobaczę jakie teraz oferty mają ale z tego co pamiętam to
@WilkZWallStreet: haha najbardziej rozbawiło mnie to z magnesem na cipki:D ale szukam czegoś z różowym :) ona chciała jakiegoś suv-a ale mi trochę szkoda kasy jakieś 50k trzeba dać.. to już namówiłem ją na audi.. Przejrzałem oferty tego citroena i na prawdę jestem pod wrażeniem.. tylko kwestia teraz eksploatacji jak to wygląda bo z tego co widzę pneumatyczne zawieszenie też ma, żeby nie było tak, że takie same koszta napraw.