Wpis z mikrobloga

Lajt Mobile - nie warto, nie warto było #!$%@?.

TL;DR


Przeniosłem jakiś czas temu numer z @nju_mobile do nich i chyba jednak żałuje.
Sieć działa na nadajnikach Plusa i tak jak Orange albo Tmobile nie miało żadnych problemów z zasięgiem i jakością rozmów, tak w Lajt rzadko kiedy mogę przeprowadzić spokojną, nie rwaną rozmowę siedząc w domu. Czasem ewentualnie po prostu znajomi nie mogą się dodzwonić a ja nawet informacji o tym nie dostaję.


Dobra, może sie czepiam, że nie mogę korzystać z sieci komórkowej gdzie chce, że moje mieszkanie jest jak piwnica bo gubię zasięg.
Ale pomoc techniczna w tej firmie woła o pomstę do nieba. Na FB mogą co najwyżej wkleić linka do strony pomocy, tam nie działa czat, można napisać maila ale musisz wybrać w jakich godzinach się mają z Tobą skontaktować (a może bulwo jak najszybciej a nie chce wybierać czy czekam na info od 8-12 czy po 17?) chociaż to i tak pic na wodę. Ostatnio do nich pisałem, to uznali chyba, że jak zapomnę o tym, że wysłałem im maila, to bardziej się ucieszę jak w końcu mi odpowiedzą. Nie ucieszyłem się. Tydzień czekałem. Na konfigurację telefonu.

Aaaaale! Czemu o tym pisze? Wszakże jestem na prawdę cierpliwym człowiekiem, rzadko mnie coś wyprowadza z równowagi. Ale tym razem coś we mnie pękło.

Od wczoraj mam zablokowane połączenia wychodzące - sms to 'zablokowana usluga premium' a zadzwonić też się nie da bo pan w słuchawce oznajmia, że ten numer jest niedostępny
W komplecie z w/w problemami z zasiegiem u mnie w domu, czasem jestem odcięty obustronnie od świata.

Zablokowane połącznia wychodzące? HURR DURR pewnie nie zapłaciłeś abonamentu i ci zablokowali numer cebulaku!
No właśnie, jakby była taka możliwośc to raczej bym dostał jakieś przypomnienie/ponaglenie w np. sms/mailu że zaraz mi zablokują jak nie zapłacę. A nic takiego nie miało miejsca.


No to co. Założyłem konto na ich stronie, żeby zobaczyć faktury, bilingi, obecny stan konta. A tu niespodzianka. Po założeniu konta możesz jebitnie wielką czcionką przeczytać jaki masz nr telefonu, albo.. możesz usunąć konto ( co za śmieszki!?)
Chce sprawdzić ostatnie faktury jakie płaciłem - nie da się, nic sie nie da na tej stronie.

Ostatnia sprawa już kosmetyczna - jak towrzycie portal to ogarnijcie sobie, żeby nie było takich kwiatków, że przed zalogowaniem nazwa strony brzmi lajtmobile.pl a po logowaniu zmienia się na whitemobile.pl

#zalesie #gorzkiezale #firstworldproblems #lajtmobile
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@KllI: faktycznie maja dobra ofertę ale lepiej dopłacić pare złotych do bardziej sprawdzonej sieci. Ja przedobrzyłem i teraz musze sobie z tym radzić
  • Odpowiedz
@bylu: A nie jest tak ze mozesz rozwiazac umowe bez placenia kar umownych z powodu niewypelnienia warunkow umowy przez operatora? Na #!$%@? ci cos co nie dziala? Przeciez wg umowy obydwie strony umowy maja wobec siebie zobowiazania do wypelnienia.
  • Odpowiedz
Ja przeszedłem kilka miesięcy temu do lajta z playa i jestem zadowolony - lepszy zasięg, internet lepiej i szybciej śmiga, taniej, no i wspieram polską firmę ;) Jedyny minus jaki zauważyłem to kilka smsów i informujących że pakiet zostanie odnowiony, ale jeszcze nie dzwoniłem do nich w tej sprawie.
deka87 - Ja przeszedłem kilka miesięcy temu do lajta z playa i jestem zadowolony - le...

źródło: comment_5Rm3Q2B6M8zY3mRJEJEnuwrP0uvlZXQc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz