Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Założyłem sobie konto na zbiorniku i polecam. Oczywiście stuleja mocno i nie mam aspiracji, żeby tam kogoś poznawać (z tego co widzę, to jest tam dużo "swingersów") ale odświeżające jest oglądanie normalnych ludzi (nie aktorów) uprawiających seks dla frajdy a nie dla pieniędzy. I to ludzi w każdym wieku i kondycji fizycznej. Zachęcam wszystkich fanów produkcji typu "Brazzers" żeby zobaczyli, że kobieta w średnim wieku, nierzadko z rozstępami po ciąży też może być super seksowna. O ile uważam, że nofapchallenge w wielu przypadkach rodzi tylko frustrację i jest po prostu zbyt trudnym wyzwaniem to odstawienie "studyjnego" to bardzo ważny krok w nie zostaniu stuleją na zawsze

#seks #stulejacontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 5
  • Odpowiedz
PlujacyMorderca: Ja zaś nie polecam, bo pomimo mocno erotycznego profilu tego portalu w praktyce trudno znaleźć tam kobietę do relacji typu friend with benefits. W gruncie rzeczy to kółko wzajemnej adoracji swingersów i ewentualnie kobiet, które swingersi zapraszają do zabawy. Konkurencyjny portal zresztą podobnie, a może i jeszcze bardziej hermetyczny. No chyba, że interesuje cię tylko pooglądanie filmików

Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz