Wpis z mikrobloga

Laska mówi w trochę "blondynkowy" i typowo kobiecy sposób, ale mówi parę ważnych rzeczy o współczesnych #zwiazki (związkach). Są to takie najczęstsze błędy popełniane przez typowe roszczeniowe #rozowepaski
TL;DR

1. Jeśli jest się nudnym człowiekiem, bez pasji, marudzącym na wszystko co nas otacza nie powinno się oczekiwać, że to partner nada naszemu życiu sens bo nikt nie chce być ciągnięty w dół. Kobiety często oczekują, że to mężczyzna będzie kształtować je i zapewniać rozrywki bo księżniczki są przecież od adorowania ( ͡° ͜ʖ ͡°). Same szukają facetów z najwyższych półek z dobrą pracą, wieloma pasjami i świetnym charakterem, a same na pytanie co jest ich hobby odpowiadają "lol seriale i muzyka".
2. (nudne intro można pominąć) Patrzenie się na innych zamiast na siebie, stawianie mężczyzn w roli nieomylnych bogów, księżniczkowanie, a potem płacz bo nie przynosi codziennie kwiatków, albo zapomniał o rocznicy pierwszego wyjścia do kina. "Ooo bo Baśka to dostaje kwiaty co tydzień, chodzi do restauracji hurr durr" albo "hurrrr durr nie odpisujesz mi od 2 godzin chłopak Marty nigdy jej nie ignoruje". Innymi słowy postrzeganie związków przez pryzmat koleżanek, które chwalą się każdym wyjściem, robienie z facetów robotów, którzy nie mają prawa do gorszego nastroju lub zwyczajnego braku ochoty na cokolwiek i z drugiej strony robienie z siebie centrum wszechświata bo przecież królewny mają prawo mieć zachcianki i humorki.
3. Podobnie jak wyżej. Mówienie, że "mój mężczyzna będzie inny" zamiast zaakceptowania, że wszyscy mają swoje wady i że każdy może mieć cięższą sytuację bo tak wygląda życie, że czasem się na sobie zawodzimy.
4. "Ja preferuje starszych facetów bo są lepsi, dojrzalsi, mają hajs i w ogóle hoho co to nie oni, a nie jak te wywłoki w moim wieku. Ja to będę mieć dojrzałego faceta i on będzie o mnie dbał, będzie mnie traktować jak prawdziwą kobietę i w ogóle będzie sponsorować moje zachcianki i spełniać moje życzenia bo jest taki DOJRZAŁY". Takie se o głupie myślenie, frazesy rzucone bez pomyślunku. Bo skoro starsi faceci są tacy super bo są starsi to czemu są nadal sami ( ͡º ͜ʖ͡º). W końcu najlepszy towar schodzi najszybciej. Ewentualnie czemu są znowu sami skoro są tacy dojrzali i cud miód malina, czyżby problem leżał w innym miejscu?
5. "Ja nie wybaczę bo to poniżające" czyli robienie gównoburzy często z głupot bo za bardzo unosimy się honorem by usiąść i porozmawiać. Oczywiście nie mowa o skrajnych sytuacjach bolcownia na boku, ale ten kto jest w związku myślę, że wie, że kobiety potrafią często rozpalić ogień na mokrym podłożu ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Jeśli kogoś nie boli głowa od blondynkowych krzyków to polecam i tak zobaczyć filmik to może zrozumie gdzie leży jego/kogoś problem.
atencjaqueen - Laska mówi w trochę "blondynkowy" i typowo kobiecy sposób, ale mówi pa...
  • 1